Fire-Boltt Cobra sağlam dış mekan akıllı saati, şirket tarafından Hindistan’da piyasaya sürüldü. Akıllı saat, 60 Hz yenileme hızına sahip 1,78 inç (368×448 piksel) AMOLED ekrana sahiptir. Bluetooth arama, 120’den fazla spor modu ve 15 güne kadar pil ömrü sunar. Fire-Boltt Cobra ayrıca SpO2 ve kalp atış hızı sensörlerinin yanı sıra adım sayma yoluyla sağlık izlemesi sunar. Hintli giyilebilir cihaz üreticisinin en yeni akıllı saati, toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecesine sahiptir.

Hindistan’da Fire-Boltt Cobra akıllı saat fiyatı

Yeni piyasaya sürülen Fire-Boltt Cobra sağlam dış mekan akıllı saatinin fiyatı Rs. 3.499 ve şu adresten satışa sunuluyor: Fire-Boltt web sitesi ve ayrıca aracılığıyla Flipkart Hindistan. Akıllı saat, Siyah ve Yeşil renk seçenekleriyle satılacak.

Fire-Boltt Cobra özellikleri, özellikleri

Fire-Boltt Cobra sağlam dış mekan akıllı saati, 60 Hz yenileme hızına sahip 1,78 inç (368 x 448 Piksel) AMOLED ekrana sahiptir. Akıllı saat, şirkete göre kullanıcıların doğrudan saat ekranından telefon görüşmeleri yapmasını ve almasını sağlayan Bluetooth araması, dahili bir tuş takımı, kişi senkronizasyonu ve arama geçmişi özellikleriyle birlikte geliyor. Ayrıca dahili bir mikrofonu ve hoparlörü vardır.

Fire-Boltt’a göre akıllı saat, bağlı bir akıllı telefon aracılığıyla Google Asistan ve Siri gibi AI sesli asistanlarını da destekliyor.

Ayrıca akıllı saat, koşu, bisiklet ve yüzme dahil olmak üzere 123 spor modu sunuyor. Ayrıca SpO2 izleme, dinamik kalp atış hızı izleme, kadın sağlığı izleme ve uyku izleme gibi sağlık izleme özellikleriyle birlikte gelir. Akıllı saat ayrıca toz ve su geçirmezlik için bir IP68 derecesine sahiptir.

Şirket, Fire-Boltt Cobra akıllı saatin tek bir şarjla tipik kullanımda 15 güne, yoğun kullanımda 10 güne ve pil tasarrufu modunda 30 güne kadar dayanabileceğini iddia ediyor. Şirkete göre giyilebilir cihazı tamamen şarj etmek yaklaşık 120 dakika sürüyor.

Fire-Boltt Cobra’nın aşırı sıcağa, soğuğa, neme ve daha fazlasına dayanıklılık da dahil olmak üzere 15 askeri sınıf dayanıklılık testinden geçtiği iddia ediliyor. Diğer özellikler arasında hava durumunu takip edebilen akıllı kontroller, kronometre ve hareketsiz hatırlatıcıların yanı sıra kamera ve müzik çalma kontrolleri yer alır. Akıllı saat 44.13x270x13.8mm ölçülerinde ve 56.1g ağırlığındadır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8