NIS America’dan NIS’in resmi 30. yıl dönümü akışını aldık. NIS Amerika yayınlarının çoğu için Maskot Prinny’nin 20. Doğum Günü Kutlu Olsun! Kimseyi şaşırtmayan NIS America, Disgaea 7: Vows of the Virtueless’ın 2023 Sonbaharında yerelleştirileceğini duyurdu.

Bu fragmanda Fuji ve Pirilika’nın merkez sahneye çıktığını görüyoruz! Hareketlerine daha fazla katkıda bulunmaya yardımcı olmak için diğer karakterleri fırlatmak gibi sergilenen diziden bazı zımbalar alıyoruz. Jumbility adlı oyunda, karakterleri ekranda dev yapıyor gibi görünen yeni bir tamirci de görüyoruz. Fluffcakes, nasıl kullandığınıza bağlı olarak iyileşebilir ve hasar verebilir. Sonunda, 2023 Sonbaharına ait bir yayın zaman çerçevesi de alıyoruz.

Açıklanacak bir sonraki şey, en azından benim için gerçek bir sürprizdi, ancak Rhapsody: Marl Kingdom Chronicles adlı bir koleksiyonda yerelleştirilmiş bir Rhapsody 2 ve 3 bağlantı noktası alıyoruz.

Bilmeyenler için (Muhtemelen iyi bir parçadır), Rhapsody Japonya’da sıkışmış bir oyun serisidir. Geçen yıl NIS Classics koleksiyonu 3’teki ilk oyunu aldık. Şimdi Rhapsody 2’yi alıyoruz ve 3, Nintendo Switch ve PS5’teki bir koleksiyonda olacak. PS4’e gelmemesine şaşırdım. Daha sonra 2023 Yazı için bir çıkış zaman çerçevemiz var.

Akışın geri kalanı, Rhapsody 2 ve Monster Menu’nün eşantiyonları ve oynanışlarıydı. Bu, eski oyunlardan bazılarını ilk kez batıya taşımaya başladığımız anlamına geliyorsa, dört gözle bekleyecek çok şey var!oyun-4