Oyunun tam olarak ortaya çıkmasından önce, MLB The Show 23’ün kapak yıldızı Miami Marlins’ten 24 yaşındaki Jazz Chisholm olarak açıklandı. Duyurudan sonra pek çok kişinin gözlemlediği gibi, Chisholm beklenmedik bir seçimdi.

O heyecan verici bir gelecek oyuncusu ama MLB The Show 22’nin kapak yıldızı olan Shohei Ohtani’nin yıldız gücüne sahip değil. İçinde PlayStation Blog gönderisiSan Diego Studio’dan Ramone Russell, “Jazz Chisholm Jr.’ın elektrikli kişiliği, oyunu ve beyzbolla ilgili her şeye olan sevgisi, onu MLB The Show 23’ün kapağında yer almak için harika bir seçim yaptı.”

MLB The Show 23, 28 Mart’ta, yani yeni MLB sezonunun 30 Mart’ta başlamasından iki gün önce başlıyor. Oyun PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Switch’te mevcut olacak. Oyun ilk gün Xbox Game Pass’te satışa sunulacak. Ön siparişler 6 Şubat’ta başlıyor.

Geçen yıl olduğu gibi, çapraz oynatma, çapraz kaydetme ve çapraz ilerleme var, böylece oyuncular ilerlemeyi cihazlar arasında paylaşabiliyor. Yeni oynanış özellikleri ve güncellemeleri hakkında henüz bir bilgi yok, ancak San Diego Studio bu duyuruları önümüzdeki dönemde “Özellik Prömiyeri” video yayınlarının bir parçası olarak yapacak.

A Collector’s Edition 2 Şubat’ta çıkacak.

GameSpot’un MLB The Show 22 incelemesi oyuna 7/10 puan verdi. Richard Wakeling, “Bu, MLB The Show 21 gibi mükemmel bir spor oyunu. Sorun şu ki, yükseltme nedenlerinin listesi gittikçe küçülüyor,” dedi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1