Destiny 2 ödülleri, Lightfall çıkış tarihinden önce birikiyor ve Bungie, Destiny 2 sezon 20’de çok sayıda sistemde büyük değişiklikler yapmayı vaat ettiğinden, oyuncular bu ödülleri o zamana kadar kullandığından emin olmalıdır. Bu ödüller arasında Zafer Anları, ürün ödülleri yer alır. sezonluk etkinliklerin tamamlanmasına ve popüler FPS oyununda sezon geçişlerinden alınan öğelere dayalıdır. Oyuncular, yeni sezon için ganimetlerini zamanında almayı unutmazlarsa parlak engramlar ve parıltı gibi şeyleri kaçırabilirler.

Zafer avcıları, Lightfall’ın lansmanıyla sona erecek olan 2022 Moments of Triumph için tüm olağanüstü zorlukları tamamlamak için bir aydan az sürelerinin kaldığını bilmelidir. Ayrıca oyuncuların, Destiny 2 exo-dog’un peluş versiyonu gibi herhangi bir ürün ödülünü o zamana kadar kullanmaları gerekecek. Son olarak, sezonluk sahipsiz ganimet topladıklarından emin olmak için sezon geçişlerini kontrol etmeyi unutmamalıdırlar.

için resmi olmayan bir Destiny 2 uzantısı Krom ve Firefox, oyuncuların sahipsiz Season Pass ganimetlerini kullanmalarına olanak tanır. Uzantıya, yaratıcısı Josh Hunt’tan Season Pass Pass adı verilir. Yüklendikten sonra, Bungie.net hesabınızı bağlayın ve sarı bir bilet olarak görünen uzantı widget’ından herhangi bir önceki sezonu seçin (görmek için yapboz uzantıları araç çubuğuna tıklamanız gerekebilir). sonra gideceksin bu web sayfası ve her seferinde sayfayı yenileyerek açılır bilet listesinden çeşitli sezonlar arasında geçiş yapın. Ancak, lütfen bu uzantıyı riski size ait olacak şekilde kullanın çünkü önceki sezonlardan bazı sahipsiz ganimetleri toplamamıza yardımcı olduğunu doğrulasak da tamamen güvenli olduğunu garanti edemeyiz.

31 Ocak’ta çıkacak olan ve Lightfall ve 20. sezondan gelecek ürünleri gösteren yakında çıkacak bir silah ve teçhizat fragmanı olduğundan, şimdi Muhafızların envanterlerini boşaltmaları için iyi bir zaman olabilir.

Oyuncuların sezon bitmeden tamamlamak isteyebilecekleri diğer şeyler arasında Destiny 2 King’s Fall Raid, Revision Zero egzotik görevi ve Spire of The Watcher zindanı sayılabilir. Lightfall’u takip eden haftalarda yeni bir raidin başlatılmasıyla, Kings Fall’ın raid rotasyonuna katılması muhtemel görünüyor ve bu nedenle, her sezon yalnızca birkaç hafta oynanabilecek. Ayrıca, Revizyon Sıfır egzotik arayışı, Destiny 2 sezon 19’a bağlıdır, yani sezon bitiminden sonra muhtemelen oynanamayacak.

Olağanüstü PvE içeriğini fethetmenize veya Iron Banner bu hafta mevcut en iyi ücretsiz PC oyunlarından birinde PvP’ye girmenize yardımcı olacak bazı harika yapılar arıyorsanız, en iyi Destiny 2 Hunter yapılarımıza göz atmayı unutmayın. karakterinizi nasıl kuracağınıza dair bazı fikirler için en iyi Titan yapıları ve en iyi Warlock yapılarımız.oyun-2