bu Xbox Elite Series 2 Core denetleyicisi Amazon’da 116 ABD Doları karşılığında satışta. Normal fiyatı 130$ olan bu, yeni bir Xbox kontrolcüsü arayanlar için güzel bir indirim. Tüm müşteriler ücretsiz gönderimden yararlanır, ancak doğal olarak, Prime üyeleri denetleyiciye daha erken sahip olur. Elite Series 2 Core denetleyici, standart Elite Series 2’ye uygun bütçeli bir alternatif olarak geçen sonbaharda piyasaya sürüldü. Ancak Core sürümü, ayrı olarak satın alınabilmelerine rağmen herhangi bir ataşmanla birlikte gelmiyor.

Bu, geri paletler, değiştirilecek fazladan dört analog çubuk, değiştirilebilir bir D-pad veya taşıma çantası almayacağınız anlamına gelir. Bunun yerine, Core denetleyici, Elite Series 2 denetleyicinin birinci sınıf yapısını içerir: daha hoş çubuklar, tetik kilitleri, sekiz yollu metal D-pad ve dokunsal tutamaçlar.

Arka kürekleri ve diğer aksesuarları istediğinize karar verirseniz, bunları her zaman ayrı olarak satın alabilirsiniz. Microsoft satıyor 60 $ karşılığında Komple Bileşen Paketi Alternatif olarak, hangi değiştirilebilir parçaları istediğinizi seçebilir ve bunları üçüncü taraf şirketlerden satın alabilirsiniz. Örneğin, bir yaklaşık 10 $ için güzel arka kürek seti Bu üçüncü taraf kürekleri test ettik ve iyi hissettiriyor ve iyi çalışıyorlar.

Alternatif olarak, normal sürümün açık kutu sürümünü alabilirsiniz. Elite Series 2 denetleyici yalnızca 112 ABD doları karşılığında eBay’de. Bir “En Çok Puan Alan Plus” satıcısı tarafından satılan bu anlaşma, iki ila dört gün arasında ücretsiz gönderim ve eBay’in para iade garantisi ile birlikte gelir. Açık kutulu bir ürün olduğu için orijinal kutusu ve ambalaj malzemeleri eksik olabilir. Ancak kontrolör yeni gibi durumda olmalı ve tüm orijinal ataşmanlar ve aksesuarlarla birlikte gelmelidir.

Editörün Notu: Makale 30 Ocak 2022’de güncellendi

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1