Nintendo Switch’e gelmesi planlanan iki oyunla ilgili son birkaç gün içinde bazı ilginç gelişmeler oldu. Nintendo’nun yılın Şubat ayında her zaman bir Nintendo Direct’e sahip olma geçmişiyle eşleştirildiğinde, bu yılki Şubat Direct’in subreddit’teki bazı keşifler sayesinde birkaç sürprizle dolu olmasını bekleyebiliriz. Oyun Sızıntıları ve Söylentiler.

Şubat 2023 Nintendo Direct Büyük Bir Gösteri Olabilir

Nintendo’nun ev sahipliği yapma konusunda iyi bir geçmişi var. Şubat ayında Nintendo Direct. Özellikle konsola gelen Legend of Zelda: Tears of the Kingdom adlı büyük bir oyunla birlikte, Şubat 2023’te bir Nintendo Direct’in de olması mantıklı. Ek olarak, arka planda da bazı eylemler oluyor gibi görünüyor, bu da Advance Wars 1 + 2 Re-Boot Camp’in de duyurulara katılacağını ima ediyor.

Başlık daha önce görüldü Amazon Meksika ama şimdi görüldü En iyi satın alım & Walmart Kanada. Advance Wars, daha önce Ukrayna’daki savaş nedeniyle bir çıkış tarihi için askıya alınmıştı ancak oyunun adı 2023’te gelebilir ve direkt olarak duyurulabilir gibi görünüyor.

Ayrıca, Advance Wars ve Tears of The Kingdom bazı arka uç güncellemeleri aldı. Twitter’da lbabinz.

Famiboard’da keşfi paylaşan gönderi

Her iki oyunun da artık bir NSUID’si var, bu da her iki oyunun da Direct’te ön siparişleri duyurma olasılığının yüksek olduğu anlamına geliyor.

Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın şu anda 12 Mayıs 2023 çıkış tarihi varken Advance Wars hala yok. Ayrıca, özellikle hayranların Nintendo Switch’teki oyunun son büyük çıkışının ne olabileceğine dair yeni özellikler duymayı sabırsızlıkla bekledikleri Zelda için, her iki oyunda da doğrudan daha fazla oynanış elde etmeyi umut edebiliriz.

oyun-5