Realme’nin Coca-Cola telefonu kısa süre önce çevrimiçi olarak sızdırılmış bir renderda görüldü ve ahizenin söylentileri son birkaç gün içinde çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Sızdırılan görüntü aynı zamanda meraklılara sözde akıllı telefonun şimdi Realme tarafından onaylanan tasarımı hakkında bir ipucu verdi. Firma, web sitesi aracılığıyla yeni bir markalı cep telefonunun yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ancak henüz Coca-Cola telefonunun teknik özellikleri ve özellikleriyle ilgili herhangi bir ayrıntı ortaya çıkmış değil. Yeniden markalanmış bir Realme 10 4G olarak ilk çıkışını yapması bekleniyor.

yeni Açılış sayfası Realme Coca-Cola özel sürüm telefon için şirketin yeni bir markalı telefon üzerinde çalıştığını doğruladı. Sayfada, popüler içeceğe batırılmış gibi görünen bir telefonun ana hatlarıyla birlikte “Realme gerçekten ferahlatıcı olmaya ayarlandı” yazıyor. Ancak şirket, telefonun tasarımı ve teknik özellikleri hakkında herhangi bir detay paylaşmadı. Telefonun arka panelinin tasarımı yakın zamanda Twitter’da muhbir Mukul Sharma (@stufflistings) tarafından sızdırıldı.

Yaklaşmakta olan Coca-Cola telefonunun sızan görüntüsü, telefonu çift kamera sensörleri ve bir LED flaş ve sağ kenarda bir ses düğmesi ile kırmızı bir renk grubunda gösteriyor. Telefonun yuvarlak bir kenarı ve arkasında Coca-Cola markası olduğu görülüyor. Spesifikasyonlar hala tamamlanmamış olsa da, ahizenin bir Coca-Cola akıllı telefon olacağı tahmin ediliyor, yeniden markalanmış bir Realme 10 4G olacak.

Telefon geçen Kasım ayında piyasaya sürüldü. Corning Gorilla Glass 5 korumalı ve 90Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç full-HD+ AMOLED ekrana sahiptir. Telefon, yerleşik bir MediaTek Helio G99 SoC tarafından desteklenmektedir.

Optik için, LED flaşlı 50 megapiksel çift arka kamera tarafından yönetilen çift arka kamera kurulumu paketler. Realme cep telefonu ayrıca ön tarafında 16 megapiksellik bir selfie atıcıya ev sahipliği yapıyor. 33W SuperVOOC hızlı şarj desteğine sahip 5.000mAh bataryaya sahiptir. Yazılım desteği için, Realme UI 3.0 kaplaması en üstte olacak şekilde Android 12’yi kutudan çıkarır çıkarmaz çalıştırır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Samsung Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra Hindistan Fiyatlandırması Lansmandan Önce Açıklandı: Rapor

Günün öne çıkan videosu

CES ve Auto Expo 2023 – Efsanelerin Dönüşü | Gadget’lar 360 Gösterisi

genel-8