Kış, oyun dahil birçok şey için ideal bir zamandır. Şu anda sizi daha serin aylara taşıyacak bir PlayStation 5 oyunu arıyorsanız, Savaş Tanrısı RagnarÖk dır-dir sadece 47,99 $ karşılığında CDKeys aracılığıyla satışta22 $ indirim ve başlığın bugüne kadarki en yüksek fiyatı.

gecikmelerine rağmen ve kayalık gelişme, Savaş Tanrısı RagnarÖk 2022’nin en sevdiğimiz PS5 oyunlarından biriydi. Gişe rekorları kıran özel oyun, 2018’deki selefi gibi cesur ve iddialı; harika set parçaları, sağlam dövüş ve Kasım ayındaki ilk çıkışından bu yana çok sayıda ödül kazanmasına yardımcı olan göz yaşartıcı bir hikaye. . Meslektaşım Ash Parrish’in incelemesinde belirttiği gibi, üçüncü şahıs aksiyon oyunu “hem anlatım hem de oynanış açısından video oyunlarının olabileceklerinin en iyisini” sunuyor. Artı, resmi olarak küçük ekrana yönelen bir canlı aksiyon uyarlamasıyla, Kratos & Co.’yu tanımak için daha iyi bir zaman olamaz.

$48

Süre Ragnarök‘s üçüncü şahıs aksiyon oyunu, selefine benziyor, hikayesi çok daha iddialı. Kratos geçmişini gömmek isterken, küçük oğlu Atreus’u tanrılığını keşfetme ve kehanete meydan okuma konusunda baştan çıkarıcı bir yol izlememeye ikna etmeye çalışıyor.

Oyunlardan tablet aksesuarlarına geçerken, şu anda müthiş bir anlaşma görüyoruz. Apple’ın 12.9 inç iPad Pro için Magic Keyboard’uhangisini yapabilirsin Amazon’da beyazı 299,99 ABD Doları (50 ABD Doları indirim) karşılığında alın. Alışılmadık olanlar için katlanabilir klavye, iPad Pro’ya manyetik olarak takılır ve onu bir MacBook’ta bulacağınız türde bir izleme dörtgeniyle donatır. Ayrıca, daha optimum bir görüntüleme deneyimi için tabletinize açı vermenizi sağlar.

Sağlam, arkadan aydınlatmalı klavye, yalnızca daha yeni M2 ve M1 destekli iPad Pro’lara da uymuyor. 2018’de piyasaya sürülen üçüncü nesil iPad Pro’ya kadar eski modellerle de çalışır ve ister uzun e-posta taslakları hazırlamak için, ister bir kez başka görevleri gerçekleştirmek için kullanmayı planlayın, tüm panolarda keyifli bir yazma deneyimi sağlar. geleneksel dizüstü bilgisayarlar için ayrılmıştır.

$300

Apple’ın 12,9 inç iPad Pro için Magic Keyboard’u, tablete uygun gördüğünüz açıyı vermenizi sağlar. Ayrıca bir USB-C bağlantı noktası, arkadan aydınlatmalı tuşlar ve bir izleme dörtgeni sağlar.

iPhone’unuz için bir manyetik şarj cihazı satın almak istiyorsanız, Belkin’in BoostCharge Manyetik Kablosuz şarj cihazı tüm zamanların en düşük seviyesi olan 13,99 $’a (16 $ indirim) ulaşan bütçe dostu bir seçenektir. Amazon ve Hedef. Özellikle telefonunuzu genellikle uyurken şarj ediyorsanız, en sevdiğimiz manyetik Qi şarj cihazlarımızdan biridir.

BoostCharge Magnetic Wireless, telefonları, aşağıdakiler gibi MagSafe sertifikalı şarj cihazlarından daha yavaş 7,5 W hızında şarj eder: 15W Belkin BoostCharge Proelbette, ancak iPhone’unuzu aklınızda bulundurun muhtemelen gece boyunca şarj hızını otomatik olarak azaltacaktır 15W’lık daha hızlı bir alternatif kullanıyor olsanız bile. Belkin’in uygun fiyatlı seçeneği, özellikle 20 W USB-C güç adaptörü ve 1,8 metrelik kabloyla birlikte geldiğinden, tasarruf etmenin iyi bir yoludur.

$14

Belkin’in BoostCharge Manyetik Kablosuz şarj diski, MagSafe uyumlu bir iPhone’u 7,5 W gibi kabul edilebilir bir hızda şarj edebilir. Uzun USB-C kablosu, şarj olurken telefonunuzu kullanmak için yeterli boşluğa sahip olmanızı da sağlar.

Piyasadaki en zengin özelliklere sahip Apple Watch’u isteyen açık havada, atletik tipler, bugünün Apple Watch’taki fırsatına bir göz atmak isteyebilir. Elma İzle Ultra. Şu anda, beyaz bantlı LTE donanımlı giyilebilir cihazı ve iki yıllık AppleCare Plus’ı 799,99 ABD doları karşılığında alabilirsiniz. Amazon (100$ değerinde). Bu, Apple’ın dayanıklı akıllı saatini takarken (ve çok daha ucuz onarım maliyetleri) size biraz daha gönül rahatlığı sağlayan, tüm zamanların en düşük seviyesi.

Saatin kendisine gelince, Ultra, Apple’ın şimdiye kadarki en sağlam ve en yetenekli giyilebilir saati, birkaç günlük pil ömrü ve zorlu aktif türlere hitap eden diğer gelişmiş özellikler. Örneğin, dalış ölçümlerini ölçmek için bir sensörün yanı sıra dışarıdayken yaralanmanız veya kaybolmanız durumunda bir siren vardır. Sadece 49 mm’de minyon bilekler için pek uygun olmayabileceğini ve şu anda çevrimdışı haritalardan ve adım adım navigasyondan yoksun olduğunu unutmayın. İncelememizi okuyun.

$800

49 mm titanyum kasasıyla Apple Watch Ultra, Apple’ın yeni giyilebilir cihazlarının en büyüğüdür. Bir eylem düğmesi, üç mikrofon, yerleşik bir dalış bilgisayarı, gece modu, tahmini 36 saatlik normal pil ömrü ve yoğun dış mekan kullanımının zorluklarını karşılamak üzere tasarlanan yeni tasarlanmış kayışlara sahiptir.

Pazar günü Super Bowl için bütçe dostu bir 4K TV arıyorsanız, bazı iyi fırsatların ortaya çıktığını görmeye başlıyoruz. Şu anda, örneğin, TCL’nin en yeni 5 Serisi Roku TV’si birkaç konfigürasyonda bugüne kadarki en düşük fiyatıyla neredeyse eşleşiyor. Örneğin, 55 inçlik model şu anda 369,99 ABD Doları (130 ABD Doları indirimli) fiyatla satılıyor. Amazon ve En iyi satın alım. Daha büyük bir modeli tercih ederseniz, 65 inçlik yapılandırma da şu adreste mevcuttur: Amazon ve En iyi satın alım499,99 $ (200 $ indirim) karşılığında alabileceğiniz yer.

5 Serisi, boyutu ne olursa olsun, fiyat-performans oranıyla dikkat çekiyor. Sağlam görüntü kalitesi ve Dolby Vision, HDR10 Plus ve Dolby Atmos desteğinin yanı sıra çok çeşitli akış hizmetlerine erişim sunar. En oyuncu dostu set değil – 60 Hz yenileme hızıyla sınırlı – ancak düşük etkili gecikme süresi ve VRR desteğinin yanı sıra tüm önemli sesli asistanları (Alexa, Siri, Google Assistant vb.) ve Roku’nun son derece basit arayüzü.

65 inç TCL 5 Serisi QLED TV'nin oturma odasında çekilmiş bir yaşam tarzı görüntüsü.

$370

TCL’nin 5 Serisi Roku TV, yalnızca 60 Hz yenileme hızı sunmasına rağmen Dolby Vision, HDR10 Plus ve Dolby Atmos’u destekler.

Kaydetmenin birkaç ek yolu…

  • HBO’lara doyamadıysanız Bizden geriye kalanlarPC sürümünü ön sipariş verebilirsiniz Sonuncu Bölüm I 2013’ün hit oyununun yeniden çevrimiCDKey’ler aracılığıyla yalnızca 44,99 ABD doları karşılığında. Bu, 3 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanan yakında çıkacak olan başlıkta 15 dolarlık bir indirim. PS5 sürümü incelememizi okuyun.
  • Epomaker’ın TH80 klavyesi 89,99 $ (10 $ indirim) için şu adresten edinilebilir: Amazon ve doğrudan Epomaker’dan çeşitli klavyelerde yüzde 10 indirim sağlayan üreticinin devam eden satışının bir parçası olarak. Kablosuz TH80, özelleştirilebilen ve birden fazla cihazla eşleştirmek için Bluetooth bağlantılarını destekleyen favori mekanik klavyelerimizden biridir.
  • Şimdiden 7 Şubat’a kadar Peacock, yeni ve geri gelen abonelere bir yıllık kullanım süresi sunuyor. reklam destekli tavus kuşu primi 29,99 $ (20 $ indirim) için plan yapın promosyon kodu ile YENİYIL23. Peacock’ın akış kataloğu, Netflix veya Hulu’nunki kadar kapsamlı değil, ancak cinayet gizemlerinin hayranıysanız abone olmak için şimdi iyi bir zaman olabilir. Ne de olsa, Rian Johnson’ın son whodunit’inin ilk dört bölümü Poker yüzü sadece bu hafta servise çarptı.
  • Ring’in kablolu görüntülü kapı zili şu anda tüm zamanların en düşük seviyesi olan 38,99 $ (26 $ indirim) ile satışta Amazon, En iyi satın alımve Hedef. Temel 1080p kapı zili, özel hareket algılama bölgeleri, iki yönlü ses ve gece görüşü desteği sunar, ancak bazı Zil özellikleri için fazladan ödemeniz gerekeceğini unutmayın.genel-2