Yılın en büyük telefon etkinliklerinden biri hızla yaklaşıyor. Samsung’un merakla beklenen Galaxy S23 serisini önümüzdeki hafta Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Samsung’un yeni cihazlarıyla uzaktan yakından ilgileniyorsanız, şimdi rezervasyon yaptırmanın zamanı geldi.

Sınırlı bir süre için Samsung, 50 ABD Doları tutarında bir Samsung kredisi sunuyor (yeni sekmede açılır) bugün bir sonraki Galaxy telefonunu rezerve ettiğinizde. Bir Galaxy telefonu ve Galaxy Book rezerve edin ve 100$ kredi kazanın (yeni sekmede açılır). Bu teklif yakında sona erecek ve herhangi bir taahhüt söz konusu değil. (Galaxy S23 ön siparişinizi resmi olarak yaptığınızda kredinizi alacaksınız). Ancak, Samsung Galaxy S23 ön siparişleri başladığında bu anlaşma sona erecek ve 100$’a kadar kredi kazanma şansınızı kaybedeceksiniz.

Galaxy S23 rezervasyonları

Samsung, bir sonraki amiral gemisi telefonuyla ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz doğrulamadı. Ancak söylentiler, Galaxy S23 serisinin kayda değer kamera yükseltmeleri alacağını gösteriyor. Üç telefonun da (Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra) 12 MP ön kamera ile geleceği bildiriliyor. Ek olarak, Galaxy S23 Ultra’nın, S22 Ultra’nın 108MP kamerasından kayda değer bir yükseltme olan epik bir 200MP arka kamera alacağı söyleniyor.

En son söylentiler, telefonların hem çizilme direncini hem de düşme performansını artıran yeni Gorilla Glass Victus 2’ye sahip olacağını da gösteriyor. Yeni malzeme, telefonunuzu, Corning’in iddia ettiği gibi, telefonunuzu düşüreceğiniz en yaygın yüzey olan beton üzerine düşmelere karşı daha iyi koruyacaktır.

Samsung’un duyurularıyla ilgili en son haberler için Samsung kapsamımızı takip ettiğinizden emin olun. Ayrıca, Samsung’ta tasarruf etmenin daha fazla yolu için en iyi Samsung promosyon kodları kılavuzumuza bakın.genel-26