Nintendo Entertainment Podcast’i burada! Ve dünyanın dört bir yanındaki ekiplerden biriyle, diğerleri boşluğu dolduracak!

İlk olarak, Todd ve Scott, Fire Emblem Engage’de ilk haftalarında (ya da öylesine…) başlarıyla yaşadıkları her şeyden bahsediyorlar! Bunun eğlenceli bir Yangın Amblemi deneyimi olduğunu düşünüyorlar mı? Hangi bölümlerin en iyi öne çıktığını hissediyorlar? Amblem Halkaları özelliği iyi duruyor mu? Peki ya grafikler ve oynanış? Spoiler içermeyen dökümleri sizi bekliyor!

Ardından haberlerde bir sonraki Splatfest duyuruldu! İkili, kendilerini bekleyen çikolata şenliği hakkında ne düşünüyor? Ayrıca, Baba Sakurai nezaketiyle ilgili bir hikayeyle yeniden vuruyor, Sonic The Hedgehog’un gerçek kökenleri ortaya çıkıyor ve Tears of the Kingdom’ın… gerçekten güzel bulutları olacak?

Sonunda, ana etkinlikte! Çocuklar, oyun endüstrisindeki yorgunluğu ve belirli başlıkların, insanların sürekli olarak diğer başlıklarla karşılaştırması nedeniyle algı ve inceleme puanlarında zarar görüp görmediğini tartışıyorlar! Bu bir sorun mu? Bunu yapmanın uygun olduğu durumlar var mı? Atla ve öğren!

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Nintendo Entertainment Podcast’in keyfini çıkarın!

Podcast’in gelecekteki bölümleri için temaları açmak için SİZİN önerilerinizi istediğimizi unutmayın! NES, SNES, N64, Game Cube, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya Nintendo DS önerilerinizi Twitter üzerinden gönderin! Tri-Force Todd’a şu adresten ulaşabilirsiniz: @Guardians_ComicTellius Tyler’da @TylerKelbaugh94veya Wario Will’de @shadowz596! VE, bize podcast tanıtıcımızdan ulaşabilirsiniz @NEPPodcast!

oyun-4