Blake Lively ve Justin Baldoni, Sony’nin uyarlayacağı filmde karşılıklı oynayacaklar. Bizimle Biter, Colleen Hoover’ın çok satan romanından uyarlanan, Hollywood Muhabiri onayladı.

Baldoni, ortağı Andrew Calof ile birlikte Wayfarer Studios şirketi aracılığıyla filmin yönetmenliğini ve yönetici yapımcılığını üstlenecek. Lively, Hoover ve Steve Sarowitz de projede EP olarak görev yapacaklar; Alex Saks, Saks Picture Company için yapımcılık yapıyor ve Wayfarer’dan Jamey Heath.

En son Netflix dizilerinin ortak yazarlarından biri olan Christy Hall Bununla İyi Değilim, senaryoyu kaleme aldı ve yapımcılığını da üstlenecek.

Kitabın özetine göre, Bizimle Biter “Yeni taşınmış ve üniversiteden sonra hayatına başlamaya hazır olan Lily adında bir kızı takip ediyor. Lily daha sonra Ryle adında bir adamla tanışır ve ona aşık olur. Ryle’a karşı hisler geliştirirken, ilk aşkı Atlas yeniden ortaya çıkıyor ve Lily ile Ryle arasındaki ilişkiye meydan okuyor.”

Roman 2016’da yayınlandı ancak 2021’de TikTok hashtag’inde iki milyardan fazla görüntülenmeyle bir “BookTok” fenomeni haline geldi. Popülaritesi, Hoover’ı 20 milyondan fazla kitap satarak Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok satan romancı yaptı. Ayrıca 2022’nin en çok satan 10 kitabından altısını yazdı.

Baldoni’nin kitaba olan ilgisi, kendisinin ve Wayfarer Studios’un kitabı beyaz perdeye uyarlama haklarını seçtikleri 2019 yılına dayanıyor. O zamandan beri, filme danışmanlık yapan yazarla yakın bir şekilde çalışıyor.

Paul Feig’in yönettiği filmin devam filminde de rol alacak olan Lively Basit Bir İyilik, WME, Entertainment 360 ve Sloane Offer tarafından temsil edilmektedir. CW dizilerindeki oyunculuğuyla tanınan Baldoni Jane Bakire ve müzik merkezli Disney+ özelliğini en son kim yönetti? bulutlarWME ve Jonesworks tarafından temsil edilmektedir.sinema-2