Oppo Reno 8T 4G ve Oppo Reno 8T 5G’nin yer alacağı söylenen Oppo Reno 8T serisinin yakında Hindistan’da görücüye çıkması bekleniyor. Oppo Reno 8T 5G varyantı şimdi sızan bir uygulamalı videoda tespit edildi. Bir ihbarcı tarafından paylaşılan video, yaklaşmakta olan Oppo Reno 8T 5G akıllı telefonun tasarımını gözler önüne seriyor gibi görünüyor. Tipster ayrıca Oppo’nun yaklaşmakta olan 5G akıllı telefonunun fiyatını önermeye devam ederken, aynı zamanda bazı temel özelliklerini de ortaya koyuyor.

Tipster Sudhanshu Ambhore alınmış Oppo’nun yaklaşmakta olan 5G akıllı telefonunun iddia edilen tasarımını ortaya koyan, yaklaşmakta olan Oppo Reno 8T 5G akıllı telefonun uygulamalı bir videosunu paylaşmak için Twitter’da. Tipster tarafından paylaşılan sızdırılmış uygulamalı videoda, yakında Hindistan’da piyasaya sürülmesi beklenen Oppo Reno 8T 5G varyantı, kavisli bir ekrana sahip siyah renkli bir varyantta görülüyor.

Arka panel, iki dairesel kesikli hap şeklinde bir kamera modülünü barındırıyor, bu da akıllı telefonun çift arka kamera kurulumuyla donatılacağını gösteriyor. Arka kamera modülünün de 108 megapiksellik bir etikete sahip olduğu görülüyor ve bu, akıllı telefonun birincil kamerası hakkında önceki söylentileri doğruluyor gibi görünüyor.

5G akıllı telefonun, ince çerçevelere ve tipster’a göre 16 megapiksel sensörle donatılacak olan selfie kamerasını barındırmak için ortaya hizalanmış bir delik delme özelliğine sahip olduğu gösteriliyor. Bu arada 108 megapiksel birincil sensöre 2 megapiksel portre sensörünün eşlik etmesi bekleniyor.

Oppo Reno 8T 5G akıllı telefon videoda sol kenar panelinde ses düğmeleri ve sağ kenar panelinde güç düğmesiyle görülüyor.

Tipster ayrıca Oppo Reno 8T 5G akıllı telefonun 120 Hz yenileme hızı sunan 6,7 inç 10 bit full HD+ OLED ekranla donatılabileceğinden de bahsediyor. Bu arada, kaputun altında, 5G akıllı telefon bir Snapdragon 695 SoC’ye ev sahipliği yapabilirken, Android 13’te Oppo’nun ColorOS 13’ü ile çalışıyor olabilir. Ambhore, 67W şarjı destekleyen 4.800mAh pil ile donatılacağını söylüyor.

5G akıllı telefon ayrıca 3,5 mm kulaklık girişi ve ekran içi parmak izi tarayıcı barındırabilir, tipster tweet’inde önerdi ve 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolamaya sahip Oppo Reno 8T 5G’nin Rs arasında fiyatlandırılabileceğini ekledi. 30.000 ve Rs. Hindistan’da 32.000.

Bununla birlikte, Oppo’nun yaklaşmakta olan Oppo Reno 8T 5G akıllı telefonun teknik özelliklerini veya fiyatlandırma ayrıntılarını resmi olarak onaylamadığını not etmek önemlidir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8