Bir yıldıza dilekte bulunduğunuzda, Disney Dreamlight Valley’de pek çok güncelleme var – neden müzik yazmadığımı anlıyorsunuz, değil mi? Her iki durumda da Gameloft, rahat yaşam oyunu için 2023 yol haritasını açıkladı ve hayranların bazı favorileri mevcut Disney Dreamlight Valley kadrosuna katılacak.

2023 yol haritası, biri Şubat’ta, diğeri Nisan’da, ardından “yaz başı” ve ardından 2023’ün sonları olmak üzere dört ayrı güncellemeyi gösteriyor.

İlk güncelleme, görünüşte sıra dışı görünen Mirabel Madrigal ve yetenekli bireylerden oluşan ailesinin etrafında dönen 2021 animasyon filmi Encanto’ya odaklanıyor. Görüntüler, Gameloft’un ana kahramanı Mirabel Madrigal versiyonunu gösteriyor ve aynı zamanda belirli bir kardan adamın şu anda çorak olan Frosted Heights’ta ikamet edeceğini ima ediyor. Tabii ki, bunun Frozen Elsa ve Anna’nın sevimli suç ortağı Olaf olduğunu söylemeye gerek yok.

Sırada, beni en çok heyecanlandıran Nisan var. Cadılar Bayramı güncellemesi sırasında Scar düşerken (Disney Dreamlight Valley Scar görevlerinin kilidini nasıl açacağınızı bilmiyorsanız, sizi koruduk) baş düşmanı Simba tacını geri almak için gelecek – ve ben yaşamak onun için. Aslan Kral en sevdiğim Disney filmi olmaya devam ediyor ve Gameloft’un bu kadar eski bir hikayeye bakış açısını görmek için sabırsızlanıyorum.

Bize biraz gerçek ayrıntı verilen son güncelleme, balkabağı tarzı evin geçebileceği bir şey varsa, Külkedisi merkezli görünen “yaz başı” güncellemesidir. Diğer seçenek Wreck It Ralph’tan Vanellope olabilir – sonuçta iyi bir yarışı sever – ama büyük boy sebze klasik Disney prensesini daha çok anımsatır. Ayrıca, Köyün her köşesine nüfuz eden kapsayıcı kötülük olan “Unutma’nın sırrını açığa çıkarabileceğimize” söz verildi, bu nedenle bir hikaye macerasını sevenler için bu sezon tam size göre.

Sonunda, yılın ikinci yarısına doğru göreceğiz geliştiriciler çok oyunculu (evet, cidden) uygulayın ve karakteriniz ve onların evi için daha fazla bölge, karakter ve kozmetik öğe ekleyin.

Yıldız yolları açısından (oyunun ‘savaş bileti’ diyebilirseniz), Şubat baskısı Disney’in 100. yıl dönümünü kutlayacak ve Nisan versiyonu hepimizin bildiği ve sevdiği Disney tema parklarına odaklanacak. Tutkulu bir Epcot hayranı olarak, Gameloft’un kültürel etkin noktanın özünü nasıl sanal ödüllere dönüştürdüğünü görmek için sabırsızlanıyorum.

Bu güncellemeler Vadiye dalmanıza ve Unutmayı bırakmanıza ilham verdiyse, kiminle tanışabileceğinizi görmek için Disney Dreamlight Valley karakterlerinin mevcut listesine göz atmayı unutmayın. Ayrıca tüm Disney Dreamlight Valley tariflerinin bir özetine sahibiz – Village’a bu yeni eklemeleri karşılamak için mükemmel, değil mi?oyun-2