Browder’ın kendisi, deneyiyle ABD yargı yetkisi saflarına tırmanmayı planlıyor ve şunu söylüyor: bir milyon dolara kadar ödemeye hazırABD Yüksek Mahkemesi önünde bekleyen bir davası olan herkese yardımcı olmak için.

Aynı sistem, daha günlük vakaların tartışılmasında, ancak her zaman anlaşmazlık bağlamında teste tabi tutuldu. Tüketici yanlısı marka iddiasını yerine getiren DoNotPay AI, geçen ay denendi.

Böylece chatbot, internet bağlantısı için bir Comcast faturasını sorgulayarak, kalitesine itiraz ederek ve yasal işlem tehdidinde bulunarak dişlerini çıkardı. Browder tarafından yine Twitter’da yayınlanan demoda, chatbot oldukça kuru tonlar kullanıyor ve tıpkı bir kişinin önünde yapacağı gibi verilen zararı abartıyor. müşteri servisi bir yardımcı programın.

Do Not Pay, tonlardaki vurgunun son versiyonda yumuşatılacağını iddia ediyor, ki bu – söz veriyor – çok kibar olacak ve çok daha sakin tonlar kullanacak. Bu arada, DoNotPay sohbet robotu, şimdi sınıfta test edilecek olan teknik yeterlilik ve diyalektik yeteneğin iyi bir karışımını göstererek aylık on dolarlık bir indirim elde etti.

Sadece bir danışman (şimdilik)

Hukuk alanında yapay zeka zaten tanıtıldı, ancak öte yandan, Çin’de olduğu gibi, suçlamaların formülasyonu veya kesin parametrelere dayalı değerlendirmeler için bir yargıç olarak. Bununla birlikte, insanları doğrudan ilgilendiren kararlar söz konusu olduğunda her zaman olduğu gibi, çok büyük etik soruları gündeme getiren basit işlevsellikler.genel-18