Eviniz için size harika bir deneyim yaşatacak, pahalı olmayan yeni bir tablet satın almak istiyorsanız, şu anda şanslısınız demektir! Samsung’un Galaxy Tab A8’i şu anda onu zaten olduğundan daha da büyük bir çalma haline getiren kesinlikle cezbedici indirimlerin tadını çıkarıyor.

Samsung, Galaxy Tab A8’in 32GB, 64GB ve 128GB depolama seçeneklerini sırasıyla tüm renk çeşitlerinde %35, %29 ve %18 indirimle satıyor: Gümüş, Koyu Gri ve Pembe Altın. Başka bir deyişle, 32 GB’lık sürümde toplam 70 ABD Doları, 64 GB’lık sürümde 81 ABD Doları ve 128 GB’lık sürümde 60 ABD Doları tasarruf edersiniz.

Galaxy Tab A8, sınıfının tartışmasız daha uygun fiyatlı tabletidir ve hareket halindeyken video ve film izlemek, mobil oyunlar oynamak, arkadaşlar ve iş arkadaşlarıyla görüntülü sohbetler yapmak veya çocuğunuzu eğlendirmek için mükemmel bir arkadaştır. Genişletilebilir bellekle birlikte gelir, bu nedenle, artırmak için her zaman bir SD kart ekleyebileceğiniz için, kullanılabilir depolama alanının tükenmesi konusunda gerçekten endişelenmenize gerek yoktur.

1.920 x 1.200 çözünürlüğe sahip 10,5 inçlik bir LCD ekran alıyorsunuz; bu, film ve TV şovları akışı için fazlasıyla iyi. Kullanımınıza bağlı olarak yaklaşık 8-9 saat dayanan 7.040 mAh pil var. Performans açısından, tablet, bazı daha ağır yardımcı program uygulamaları veya oyunlar dışında, üzerine attığınız her türlü günlük görevi halledebilir.

Galaxy Tab A8’in en güçlü noktalarından biri, Samsung, onu Dolby Atmos ayarına sahip olanlarla donattı. A8, gövdesinin metalden yapılmış olduğu göz önüne alındığında, tutuşu da harika. Tablet, Android 13 ile birlikte geliyor ve muhtemelen sonraki Android işletim sistemi sürümlerinden hiçbirine ulaşamayacak olsa da, Samsung en az bir yıl daha Galaxy A8 için güvenlik yamaları yayınlamaya devam edecek.telefon-1