Media Markt’ta büyük WSV bu gece başlıyor, ancak yine de Samsung Galaxy A13 5G için gerçekten iyi bir fırsatı şimdiden yakalayabilirsiniz. Yalnızca 9,99 Euro’luk temel ücret ve bir Euro’luk ek cihaz ödemesi ile şu anda elektronik devinden Samsung giriş seviyesi cihazı sipariş edebilirsiniz. Teklifi daha yakından inceledik ve sizin için buna değip değmeyeceğini tarife kontrolümüzde size söyleyeceğiz.

İlk cep telefonunu hatırlıyor musun? Benim için pili neredeyse hiç bitmeyen ve hatta kurşun geçirmez yelek olarak iyi bir figür olan Nokia 3310’du. Kuşkusuz, Samsung Galaxy A13 bu gereksinimleri karşılamıyor, ancak giriş seviyesi bir akıllı telefon olarak ve sadece arama yapmak veya ana iletişim aracı olarak WhatsApp’ı kullanmak isteyenler için mükemmel. Media Markt’ta akıllı telefon şimdi uygun cep telefonu tarifesi ile heyecan verici bir fırsatta.

Samsung Galaxy A13 5G, Güney Koreli üreticinin daha ucuz orta seviye cihazlarından biridir. A serisi, oldukça uygun fiyatları ve iyi donanımı nedeniyle çok popülerdir. A13, 90 Hertz yenileme hızına sahip 6,5 inç AMOLED ekran kullanıyor. Ana kamera etkileyici bir 50 megapiksele sahiptir ve işlemci, 4 GB RAM ve 128 GB dahili belleğe sahip bir MediaTek Dimensity 700’dür. Ayrıca bu sınıfta neredeyse standart olan 5.000 mAh batarya bulunuyor. Burada sunulan model aynı zamanda A13’ün biraz daha iyi 5G özellikli çeşididir.

Media Markt’tan Samsung teklifi buna değer mi?

Bu kampanya ile Media Markt’tan cep telefonu tarifesi alırsınız. Bu, şu anda 3 GB artırılan, genellikle 5 GB veri hacmine sahip olduğunuz Super Select S’dir. Teléfonica 4G ağında maksimum 50 Mbit/s hızında gezinebilirsiniz. 9,99 Euro’luk aylık ücretler ve bir Euro’luk cihaz için tek seferlik ücretler sizi bekliyor. Ayrıca 29,99 Euro bağlantı ücreti ve nakliye için 3,95 Euro daha ödemeniz gerekiyor. Eski sağlayıcıdan aldığınız telefon numaranızı yanınızda getirirseniz 30 Euro tasarruf edebilirsiniz.

Samsung anlaşmasına genel bakış

Karakteristik Süper Seçim S
veri hacmi 5 GB + 3 GB
Bant genişliği maksimum 50 MBit/s
5G hayır
asgari süre 24 ay
aylık ücret 9,99 avro
bağlantı ücreti 29,99 avro
Nakliye 3,95 avro
ekipman maliyetleri 1.00 Euro
bonusu değiştir – 30.00 Euro
toplam tutar 244,70 Euro
Normal cihaz maliyetleri 155,00 Euro
Geçerli aylık tarife maliyetleri ~ 3,74 avro
teklif etmek

Her zaman olduğu gibi, cep telefonu sözleşmesi için en az 24 aylık bir süre bekleyebilirsiniz. Galaxy A13 ve Super Select S için toplam 244,70 Euro’ya mal oluyorsunuz. Ancak, akıllı telefon için mevcut en iyi fiyatı çıkardıktan sonra, tarife için fiilen yalnızca 3,74 Euro ödüyorsunuz. Ayrıca Super Select S, akıllı telefon olmadan bile 9,99 Euro’ya mal oluyor, bu da akıllı telefon için yalnızca 4,94 Euro ödediğiniz anlamına geliyor.

Tabii ki, bu bir amiral gemisi akıllı telefon değil ve özellikle amiral gemilerine veya güçlü orta sınıflara alışkın kullanıcılar için (genel bir bakış için), bu akıllı telefonun sınırlarına ulaşması muhtemel. Bununla birlikte, amacına hizmet eder ve bir cep telefonunun gerçekte ne olduğu – iletişim için idealdir. Bu nedenle, giriş seviyesi bir cep telefonu arıyorsanız ve çok fazla ödemek istemiyorsanız, anlaşma özellikle değerlidir.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Akıllı telefonunuzu esas olarak ne için kullanıyorsunuz ve giriş seviyesi bir model teorik olarak yeterli olur mu? Bilmemize izin ver!genel-27