Razer’in Kishi V2 mobil oyun kumandasına ve Razer Nexus uygulamasına yapılan son ürün yazılımı güncellemesi sayesinde, kumanda artık daha önce Android’de yalnızca dokunmatik ekran olan oyunları destekleyebilir. Şu anda iOS cihazları için benzer bir sunum için kesin bir başlatma penceresi yok, ancak Sanal Denetleyici Modunun 2023’ün 1. Çeyreğinde Razer’s Edge tablet denetleyicisine gelmesi planlanıyor.

Sanal Denetleyici Modu, dokunmatik ekran kontrollerini yeniden konumlandırmanıza ve yeniden eşleştirmenize olanak tanır.
Resim: Razer

Gibi birçok popüler başlık Görev Çağrısı: Mobil, Apex Legends Mobilve Vampir Hayatta Kalanlar Xbox, PlayStation ve hatta yeniden tasarlanmış Stadia denetleyicileri, dokunmatik ekrana özel oyunlar için özellik desteği Genshin Etkisi ve Marvel Yapış Artık dokunmatik ekran girişlerinin Kishi V2 aracılığıyla taklit edilmesinden faydalanabilirler.

Bir denetleyiciden yararlanan yerel mobil oyunların listesi giderek uzuyor, ancak tartışmasız Kishi V2 ve Backbone One gibi mobil denetleyicilerin en iyi kullanımı, Game Pass Ultimate ve GeForce Now gibi hizmetleri kullanarak oyun akışı yapmaktır.genel-2