aksine DC’nin ana hat çizgi romanlarından oral seksten hoşlanmayan GothamitlerHBO Max’in animasyonlu sapkınlıkları Harley Quinn dizi, Batman, Kite Man (cehennem evet) ve Poison Ivy gibi karakterlerin en azgın yorumlarından biri olarak tarihe geçecek. Genellikle dizi, kahramanlarının ve kötü adamlarının cinsel yaşamlarını derinlemesine incelerken onlar hakkında ilginç şeyler ifşa etmenin gerçekten düşünceli yollarını buldu. Ama görünüşünden Harley Quinnyaklaşan Çok Sorunlu Sevgililer Günü Özelgörünüşe göre herkes mümkün olan en çizgi roman benzeri nedenden dolayı onu takacak: süper güçler kontrolden çıktı.

sonunda Harley Quinn‘in üçüncü sezonunda, Harley (Kaley Cuoco) ve Poison Ivy (Lake Bell) bir çift olarak ilk büyük zorlu dönemini atlatmış, bunun için güçlenmiş ve ilişkilerini yürütmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya karar vermişlerdi. Yaklaşan özel etkinlikte, ikili ilk Sevgililer Günlerini birlikte kutlamaya hazırlanırken birbirlerine verdikleri sözleri yerine getiriyorlar ve Ivy sadece onlar için sessiz bir şeyler yapmak isterken, Harley bunu onun için büyük yapmaya niyetli. Hanım.

Özel etkinlik için yeni bir fragman, Harley’in Ivy’ye özellikle akıllara durgunluk veren bir orgazm vermesiyle neler olacağını oldukça açık bir şekilde açıklıyor; Daha az net olan şey, Harley ve Ivy’nin, nesnel olarak korkunç bir yer olan Gotham’daki insanları, hayatta sokaktaki mutlu seks partilerinden daha fazlası olduğuna ve her şeyin normale dönmesini istemeleri gerektiğine nasıl ikna edebilecekleri.

Harley Quinn: Çok Sorunlu Bir Sevgililer Günü Özel Programı Matt Oberg, James Adomian, Tyler James Williams, Alan Tudyk, Jim Rash, Natalie Morales, Janet Varley ve Rachel Dratch da rol alıyor. Özel bölüm 9 Şubat’ta HBO Max’te.genel-2