The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil sürümü, bu hafta içinde fiziksel bir kopya olarak yayınlanacak. 26 Ocak’tan itibaren, Hindistan da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki mağazalar, büyük beğeni toplayan RPG’nin PS5 ve Xbox Series X için kutu sürümlerini barındıracak. Duyuru, CD Projekt Red’in çok gecikmiş yeni nesil sürümünü (şimdi) piyasaya sürmesinden kısa bir süre sonra geliyor. , current-gen) Aralık ayında PC, PS5 ve Xbox Series S/X’te dijital bir yükseltme olarak sunulacak. Öne çıkan önemli noktalar, ışın izleme desteği, bir fotoğraf modu, konsolda daha hızlı yükleme süreleri ve pakete entegre edilen çeşitli modlar ile geliştirilmiş görseller gerektiriyordu.

Hindistan, ABD, İngiltere, Fransa ve Avrupa’nın çoğunluğu ile birlikte The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil versiyonlarının fiziksel kopyalarını alan ilk ülke grubu arasında yer alıyor. Hindistan’daki ön siparişler artık GamesTheShop’ta Rs’de yayında. Her iki platform için 2.999. Ancak Ürdün, Suudi Arabistan Krallığı ve Lübnan yalnızca 26 Ocak’ta bir PS5 sürümü alacaklar. Avustralya ve Yeni Zelanda paylarını 27 Ocak’ta alırken, Güney Amerika ülkeleri de kendi paylarını 31 Ocak’ta alacak. yalnızca bir PS5 sürümü çok daha sonra, 9 Şubat’ta piyasaya sürülürken, Brezilya çıkış tarihine hala karar verilmedi. Kullanılabilirlik hakkında daha fazla bilgiyi resmi olarak okuyabilirsiniz. CD Projekt Red web sitesi.

The Witcher 3’ün en son sürümü, yeni nesil oyunculara hitap etmek için tonlarca görsel yetenek ve yaşam kalitesi değişikliği getiriyor. Hem PS5 hem de Xbox Series S/X sürümleri, oyuncuların 60 fps performans ve 30 fps kalite modları arasında seçim yapmasına izin veren grafik ayarlarıyla gelir; ikincisi, daha akıcı kareler yerine görsel aslına öncelik verir. (Işın izleme, Series S sürümü için masanın dışındadır.) Sürüm ayrıca, karışıma benzersiz bir görev dizisi ekleyen CD Projekt Red’in gecikmiş Netflix’in The Witcher serisinden ilham alan içeriğini de içeriyor. Aynı hibeleri tamamlayan oyunculara, diğer baş karakterler ve Nilfgaard askerleri için isteğe bağlı kostümlere ek olarak, Henry Cavill’in gösterideki tasvirinden ilham alan donanımlar verilir. Çok yeni çıkan Cyberpunk 2077’ye benzeyen, son derece ince ayar yapılabilir bir fotoğraf modu da dahildir.

Karakter modelleri oyun genelinde büyük ölçüde geliştirildi ve Geralt için God of War (2018) ve Batman: Arkham Knight’a benzer yeni bir isteğe bağlı omuz üstü kamera ekliyor. Ayrıca, Elden Ring ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild gibi açık dünya oyunlarından ağırlıklı olarak yararlanarak haritayı dolduran sinir bozucu soru işaretlerinden veya simgelerden kurtulmanıza yardımcı olan harita filtreleri var. Azaltılmış harita işaretleri, Kıta’yı keşfederken yeni bir merak ve merak duygusu katar. Güncelleme aynı zamanda, orijinal sürümde bulunmayan bir özellik olan ara sahneler sırasında oyunu duraklatmanıza da izin veriyor.

The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil güncellemesi şimdi PC, PS5 ve Xbox Series S/X’te çıktı. Fiziksel (CD) sürümler, 26 Ocak’tan itibaren PS5 ve Xbox Series X için satışa sunulacak.genel-8