ABD’deki Galaxy Z Fold 4 birimleri şu anda Android 13 tabanlı One UI 5 için Ocak güvenlik düzeltme ekini alıyor. zaten geldi A’nın eski güzel ABD’sinde Galaxy Z Flip 4.

Ayrıca, T-Mobile, AT&T, Tracfone, MetroPCS, Cricket Wireless, Nextech, Bluegrass Cellular ve US Cellular dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bir dizi operatör ağına yuvarlanıyor, ancak katlanabilir telefonun taşıyıcıya özgü diğer sürümleri başlamalıdır. yakında almak.

Bu güvenlik düzeltme ekinde, Galaxy cihazlarını rahatsız eden 70’ten fazla güvenlik açığı için hata düzeltmeleri ve yama delikleri dışında hiçbir yeni özellik mevcut değil, ancak bunların tümü özellikle Z Fold 4’te bulunmuyor. Bunlardan yaklaşık 20 tanesi Galaksiler için düzenli düzeltmelerdir, geri kalanı ise doğrudan Google’ın Android Güvenlik Bülteninden çıkan yüksek önem dereceli sorunlardır.

Bu yazılım güncellemesi özellikle heyecan verici olmasa da, Galaxy Z Fold 4 için One UI 5.1 ana yazılım güncellemesinin önümüzdeki aya kadar ulaşmasını bekliyoruz. Yazılım güncellemesi önümüzdeki günlerde başlayacak Galaxy S23 serisi ve çok yakında Samsung’un en iyi cihazlarının geri kalanını beklemek normal.telefon-1