Oppo Reno 8T tasarımı ve renk seçenekleri, yaklaşan lansmanı öncesinde şirket tarafından açıklandı. Şirket şimdi, yaklaşan akıllı telefonun bazı özellikleriyle birlikte alay eden bir açılış sayfası oluşturdu. Oppo Reno 8T daha önce çeşitli sertifika sitelerinde görülmüş ve yakında piyasaya sürüleceğini ima etmişti. Çinli şirket, geçen yıl Kasım ayında Reno 9 serisini piyasaya sürdü ve kısa süre sonra yeni bir Reno 8 serisi varyantı hakkındaki söylentiler geldi.

bu Açılış sayfası yaklaşan Oppo Reno 8T için, benekli İlk olarak GSMArena tarafından, akıllı telefonu Gece Siyahı ve Gün Batımı Turuncu renk seçenekleriyle gösteriyor. Telefon ayrıca 5G varyantında da satışa sunulacak. Oppo Glow tasarımı, Reno 8T 5G ve Midnight Black varyantlarında mevcut olacak, Sunset Orange ise deri kaplamaya sahip olacak.

Telefonun üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu gösteriliyor ve şirket Twitter’da bunlardan birinin 100 megapiksel portre kamerası olduğunu doğruladı. Ön kamera, sol üst taraftaki bir delikli oyuğa yerleştirilmiştir.

Oppo Reno 8T daha önce birkaç sertifika sitesinde görünerek yakında piyasaya çıkacağını doğruladı. CPH2505 model numarasıyla IMDA veri tabanında göründü ve ayrıca Bureau of Indian Standard (BIS), Avrupa’nın AET’si ve Tayland’ın TKDN sertifika sitelerinde bulunduğu bildirildi.

Bu listeler, telefonun 5G, LTE, WiFi, Bluetooth, NFC ve GPS bağlantısıyla geleceğini doğruladı. Önceki bir rapor, telefonun 33W hızlı şarj desteğiyle gelebileceğini öne sürdü.

Oppo Reno 8T hakkındaki söylentiler ve spekülasyonlar, geçen yıl Kasım ayında Oppo Reno 9 serisinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra başladı. Reno 9 Pro+, Reno 9 Pro ve temel Reno 9 modellerini içerir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8