ExpressVPN, çok sayıda cihazda çalışan güvenilir hizmet sunan, piyasadaki en iyi VPN sağlayıcılarından biridir. Aynı zamanda en pahalı VPN’lerden biridir ve sizi yakınınızda çalıştırır. $13/ay. Ancak, bugün durum böyle değil, çünkü şirket 12 aylık bir plana kaydolduğunuzda üç aylık hizmet veriyor ve maliyeti sadece $6,67/ay.

Anlaşmayı bozmak basittir. ExpressVPN web sitesine gidin, e-posta adresinizi girin, 12 aylık planı seçin ve ödemeyi bitirin. Ücretsiz üç ayınız otomatik olarak hesabınıza eklenecektir. Anlaşma, 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir, bu nedenle, ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını görmek için hizmeti kontrol etmenin bir zararı yoktur. Ve bu yeni düşük fiyata oldukça cazip bir teklif.

ExpressVPN’e aşina değilseniz, masaya pek çok harika özellik getiriyor. Buna yerleşik bir parola yöneticisi, 94 ülkedeki sunucular, iOS, Android, Windows, Linux ve daha fazlası için uygulamalar dahildir ve eylemlerinizi izleyen etkinlik günlükleri yoktur.

İleri düzey kullanıcılar ayrıca, diğer programlar yerel ağınızda çalışmaya devam ederken VPN üzerinden bir miktar trafik çalıştırmanıza olanak tanıyan VPN bölünmüş tünellemeden de yararlanacaktır. Üçüncü taraf uygulamalarını engellemek için AES-256 şifreleme ve bir tehdit yöneticisi ekleyin ve hizmetin neden en iyi VPN listemizde bir yer kazandığını görmek kolaydır.

ExpressVPN bu promosyon için bir bitiş tarihi bildirmiyor, bu yüzden fırsatınız varken uğrayıp kontrol ettiğinizden emin olun.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1