Respawn, PC’deki en iyi battle royale oyunlarından birinin oyuncuları için “nihai test” olarak Apex Legends Hardcore Royale modunu sunuyor. Sınırlı süreli etkinlik modu, yaklaşan Göksel Gün Doğumu koleksiyonu etkinliğinin bir parçası olacak ve ‘hardcore’ etiketli bir moddan bekleyeceğiniz tüm özellikleri (veya eksiklikleri) içeriyor.

Apex Legends Celestial Sunrise koleksiyonu etkinliği 24 Ocak – 7 Şubat arasında gerçekleşecek. Octane, Pathfinder, Caustic ve Ash için efsanevi Apex Legends görünümleri dahil olmak üzere 24 sınırlı süreli kozmetik içeren Ay Yeni Yılı kutlaması. Respawn, tüm bu kozmetik öğelerin, etkinlik süresince Göksel Gün Doğumu etkinliği Apex paketlerinde ve Apex Paraları veya metal işleme karşılığında bulunacağını söylüyor.

Toplama etkinliğinin bitiminden önce tüm ödüllerin kilidini açmak, Peacekeeper için Jadeite Retribution adlı yeni bir reaktif görünüm kazandıracak. Namluda ve dipçiğinde parıldayan yeşim taşı bulunan muhteşem kırmızı ve altın rengi bir silahtır, bu nedenle zaman yatırımınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Ek ödüller için puan kazanmanıza olanak tanıyan günlük zorluklarla birlikte olağan ödül izleyici de vardır.

Bununla birlikte, belki de kozmetikten daha ilginç olan (ve bunu hafife almıyoruz), Apex Legends Hardcore Royale. Respawn, bu sınırlı süreli modun “Trios’a çok benzediğini, ancak ekibiniz arasında bilgi paylaşımını kritik hale getirecek bazı eğlenceli değişikliklerle” açıklıyor. “Atışlarınızı saydığınızdan emin olun ve yüzüğü daima aklınızda bulundurun.”

Peki, Hardcore Royale modu nedir? Esasen, Apex Legends Trios’un daha az sağlığa sahip olacağınız ve baştan sona daha yüksek risk altında olacağınız daha hızlı, daha ölümcül bir versiyonudur. Zırh, beyaz zırhla sınırlıdır ve hasar verme, üretim veya yağma yoluyla yükseltme seçeneği yoktur. Ayrıca kask da yok, bu nedenle kafadan vuruşlar özellikle ölümcül olacak ve halka ofsetten itibaren en ölümcül potansiyelinde.

Apex Legends Hardcore Royale’deki tüm değişiklikler

Apex Legends Hardcore Royale’den neler bekleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  • Sınırlı HUD
  • Yalnızca beyaz zırh
  • kask yok
  • Zırh, ölüm kutularında ortaya çıkmaz (zırh takası yoktur)
  • Yüzük maksimum hasarla başlar

yeniden doğma ekler Hardcore Royale, hesap seviyesi 20 ve üzeri oyuncularla sınırlıdır. Bu bir devralma olmayacak, bu yüzden tüm bunlar size biraz fazla yoğun geliyorsa, yine de normal Trio’ları oynayabileceksiniz.

YouTube Küçük Resmi

Son olarak ekip, bu etkinlik 7 Şubat’ta sona erdikten sonra iki yeni sınırlı süreli modun yolda olduğunu söylüyor. Bunlardan biri, Sevgililer Günü’nden ilham alan ve iyileştirici öğelerin partnerinizi de etkilemesine neden olacak bir Çiftli devralma olan Randevu Gecesi. yeterince yakınız. Ayrıca, sizi (ve yol arkadaşınızı) verilen tüm hasarın belli bir yüzdesi kadar iyileştiren Heart Stealer adlı bir Bocek yay çeşidi mevcut olacak.

Bu yeni modda hükmetmeye çalışırken kullanılacak en iyi karakterler için Apex Legends seviye listemize bir göz atın. Ayrıca, yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir Apex Legends harita kılavuzumuz ve bu rekabetçi kaşıntıyı gidermek için başka bir şeye ihtiyacınız varsa PC’deki en iyi çok oyunculu oyunlardan daha fazlasına sahibiz.oyun-2