Overwatch 2, Ay Yeni Yılı’nı yeni bir görünüm, ücretsiz ödüller, yeni atari modları ve Twitch ödülleri içeren Tavşan Yılı etkinliğiyle kutluyor. Ayrıntılı bir Blog yazısıTavşan Yılı etkinliği, Overwatch 2’nin Şubat ayında sona eren 2. Sezonunun son etkinliğini işaret ediyor. Bu etkinlik, Capture the Flag ve Bounty Hunter dahil olmak üzere birden fazla atari modu içerir. Tavşan Yılı, 17 Ocak’tan 1 Şubat’a kadar sürer.

Arcade modları bolca

Tavşan Yılı, klasik oyun modu Capture the Flag’in birden çok sürümünü içerir. Bayraklar için daha yakın yumurtlama noktalarına sahip olan yıldırım modu ile daha hızlı bir sürüm için normal sürüm ve bir yıldırım sürümü vardır. Hafta başında eklenen ve 2. Sezonun geri kalanında mevcut olacak olan modun rekabetçi bir versiyonu da var, bu da oyuncuların rekabetçi saflarda yükselebilecekleri yoğun bir Capture the Flag versiyonunun keyfini çıkarmasına olanak tanıyor.

Diğer atari modu, herkes için ücretsiz Ödül Avcısı modudur. Bir öldürmeyi kaydeden ilk kişi başına bir ödül konur. Ödül üzerinizdeyken, öldürme karşılığında ek puan kazanırsınız, ancak haritadaki diğer tüm oyuncular tarafından görünürsünüz. Üzerinde ödül bulunan kişiyi öldürürseniz, ödül size geçer. Önceki etkinliklerde olduğu gibi, efsanevi Kkachi Echo kaplamasının ücretsiz bir ödül olarak sunulduğu bu arcade modlarına dayalı zorluklar var.

Year of the Rabbit zorluklarını tamamlayarak Kkachi Echo görünümünü kazanabilirsiniz.

Tavşan Yılı zorlukları şunlardır:

  • Lucky Pouch – Yeni Ay Yılında 2 mücadeleyi tamamlayın – Lucky Pouch Weapon Charm
  • Good Fortune Kkachi – Yeni Ay Yılında 4 mücadeleyi tamamlayın – KKachi Echo Skin
  • Tavşan İşareti – Bounty Hunter – Year of the Rabbit Sprey’de 10 oyun kazanın, 1000 savaş kartı XP’si
  • Sixth Time’s the Charm – Ödül hedefini 6 kez ortadan kaldırın – 1000 savaş geçişi XP’si
  • Şanslı Tavşan – CTF’de veya Rekabetçi CTF’de 6 oyun kazanın – Tavşan Yılı İsim Kartı, 1000 savaş geçiş XP’si
  • Uğurlu Zaferler – CTF Blitz’de 8 oyun kazanın – Hongbao Hatırası, 1000 savaş kartı XP’si
  • Tavşanı Yakala – CTF veya CTF Blitz’de bayrağı ele geçir – 1000 savaş geçişi XP’si

Yeni bir Mei görünümü ve Twitch ödülleri

Hu Tou Mao destansı Mei görünümü, etkinlik sırasında mağazada 1.000 jeton karşılığında satın alınabilir.
Hu Tou Mao destansı Mei görünümü, etkinlik sırasında mağazada 1.000 jeton karşılığında satın alınabilir.

Meydan okumaları tamamlamak için sunulan ücretsiz ödüllere ek olarak, mağazada çeşitli dış görünümler mevcuttur. Yeni bir destansı Mei görünümü, Hu Tou Mao, şu anda dükkanda eski Ay Yeni Yılı etkinlik görünümlerinden oluşan bir koleksiyonun yanı sıra mevcut. Overwatch 2 mağazası her Salı dönüşümlü olarak değişiyor, bu nedenle etkinlikte daha sonra daha fazla yeni dış görünüm ve kozmetik mevcut olabilir.

Maskeli Dansçı Moira görünümü, Twitch'te dört saat Overwatch 2 izleyenlere verilir.
Maskeli Dansçı Moira görünümü, Twitch’te dört saat Overwatch 2 izleyenlere verilir.

Etkinlik sırasında Overwatch 2 yayıncılarını izleyerek ücretsiz olarak kazanılabilecek iki kozmetik öğe daha var. İki saat izlediğiniz için Moira için Aslan Kükrüyor Zafer Pose’unun kilidini açarsınız. Dört saat boyunca, önceki bir Yeni Ay Yılı etkinliği sırasında yayınlanan Moira için Maskeli Dansçı Efsanevi görünümünün kilidini açabilirsiniz. Ödülleri almak için Battle.net hesabınızı Twitch hesabınıza bağladığınızdan emin olun..

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1