Riot Games’ten bir League of Legends özür videosu, ekip LoL’ün durumunu ve LoL’ün gelecek için nasıl iyileştirildiğini ve LoL’ün en iyi MOBA oyunlarından biri olma konumunu nasıl koruduğunu tartışırken “gerçekten önemli olan bazı şeyleri teslim etmekte başarısız olduğunu” söylüyor PC’de. Sekiz dakikalık uzun bir videoda Riot, “yaptığımız bazı hatalardan biraz bahsetmek” istediğini söylüyor.

Videoda, League of Legends yönetici yapımcısı Jeremy “Brightmoon” Lee ve League Studio başkanı Andrei “Meddler” van Roon, Riot Games geliştirme stüdyosunda mevcut durumun samimi bir değerlendirmesini yapmak için basit, sade bir sunumla oturuyorlar. League of Legends’ın durumu. Lee, “Artık her şey bir şekilde doruğa çıkıyor,” diyor, “çünkü Sezon Başlangıcı’nın hepimizin dört gözle beklediği abartılı, destansı ve heyecan verici bir an olması gerekiyor. Açıkçası oradaki beklentilerinizi kaçırdık.”

Parite, geçen yılın inişli çıkışlı bir yıl olduğunu kabul ediyor. Van Roon, “Oyunun durumu, hem şu anda hem de kısa bir süredir olması gerektiği gibi değil,” diye devam ediyor, “Bunu sizden duyduk ve buna tamamen katılıyoruz.” Geçen yılki LoL dayanıklılık güncellemesinin ve Dünya Şampiyonası’nın “her ikisinin de mükemmel” olduğunu belirtiyor, ancak sinemaya, yeni oyun modlarının eksikliğine atıfta bulunarak “buna karşılık, topu düşürdüğümüz birçok başka şey var” diyor. anahtar örnekler olarak aşırı kalıplaşmış olaylar.

Özellikle sinema hakkında konuşan van Roon, “Geçen yıllarda yaptığımız gibi, bu yılki Sezon Başlangıcı için şampiyon odaklı, büyük destansı anlarla dolu bir sinemaya sahip olmayı tamamen planladık.” Devam ediyor, “Bütçemiz buna yetiyordu, bu konuda doğru ekibe sahiptik… ama bunu başaramadık.” Gelecek yıl için şampiyon liderliğindeki bir sinemayı taahhüt ediyor.

Vizyona girmeden önce ekibin sinematiğin durumu konusunda nasıl daha ön planda olabileceğinden bahseden van Roon, “Sizinle konuşmak için çok daha iyi bir iş çıkarmak istiyoruz millet” diye ekliyor. İletişim, topluluk beklentilerini yönetmenin önemli bir parçasıdır ve ikili, hedeflerin ne zaman vurulacağı veya ıskalanacağı konusunda hayranları güncel tutmamanın toplulukta daha fazla hayal kırıklığına yol açtığını kabul ediyor.

Ayrıca, yeni oyun modlarının olmamasının yanı sıra, pas vermek dışında yapılacak çok fazla yeni şey olmayan, oldukça formüle edilmiş hissettiren olaylar da vurgulanmıştır. Ancak Riot, bunun 2023’te değişeceğini söylüyor. Lee gülümseyerek, “İyi haber şu ki, kadrolu ve uygulamaya hazır bir mod ekibimiz var,” diyor, “Aslında daha bu hafta yeni bir mod için bir prototip oynadık. oyun modu, birkaç gün önce ve gerçekten umut verici – ve bu yaz bir ara hepinize ulaştırmayı umduğumuz bir şey.

Modu açıklayan van Roon, “Bu, iki kişilik dört ekibin bir dizi ölüm maçı benzeri rauntta yer aldığı ve rauntlar arasında eşya satın aldığı, seviye atladığı ve benzeri şeyleri içeren bir mod. Biraz sarsıntılı, bir prototip olarak biraz kaba, ama çok fazla umut vaat ettiğini düşünüyoruz.” Ekibin ayrıntıları ve sanatı Mart ayı civarında paylaşmayı umduğunu ve modun “yıl ortasında” çıkması planlandığını söylüyor.

“Buna ek olarak,” diye devam ediyor van Roon, “LoL’de bir dizi daha uzun vadeli yatırımlar yapıyoruz ve çok daha büyük projeleri başlatıyoruz.” Lee, Riot Games CEO’su Nicolo Laurent’in 2023’te Lig’in “şimdiye kadar sahip olduğu en büyük finansman yılını” göreceğini söyleyen bir açıklamasından bahsediyor. Lee, League of Legends’ın altında yatan teknolojiye, motor yeteneği ve sunucu kapasitesinden sanat yaratmaya ve hile önleme araçlarına kadar her şey dahil olmak üzere yapılan yatırımlardan bahsediyor.

Çift imzayı attı konuşmak geliştirilmiş iletişim için yinelenen bir sözle. Bu, hem büyük güncellemelerin hem de daha küçük ayrıntıların daha sık iletişiminin yanı sıra etkinlik tarihleri ​​gibi şeyler de dahil olmak üzere önceden daha fazla haber anlamına gelir. Hayranlardan, ister blog gönderileri, ister video güncellemeleri veya diğer formatlar olsun, hangi formatları görmek istediklerini önermelerini isterler.

“Geri bildirimlerinizi çok dinliyoruz, bunu oyuna dahil etmek istiyoruz. Düşüncelerimizi sizinle paylaşmaya ve karşılığında sizinkini duymaya devam edeceğiz elbette,” diyor van Roon, “ama sonuçta burada önemli olanın sözler değil, eylemler olduğunu biliyoruz.”

LoL 13.1 yama notlarının ardından tanky kaplumbağanın kazanma oranında büyük bir düşüş görmesinin ardından League of Legends Rammus meraklıları bir mikro yamada etkili oldu. Amazon Prime hesabınız varsa en son League of Legends Prime Gaming ödüllerini kontrol ettiğinizden emin olun ve cesaretiniz varsa League of Legends’ta ne kadar harcadığınızı öğrenin.

oyun-2