Birinci sınıf bir vakum robotu arıyorsanız, Otto’nun ilginç bir teklifi var. Çünkü Roborock S7 Pro Ultra, 17 Ocak’a kadar 949 Euro’ya satılıyor. Bir numara ile ayrıca 10 Euro’luk bir indirim daha elde edebilirsiniz. Bunun nasıl çalıştığını ve teklifin buna değip değmeyeceğini size anlaşma kontrolümüzde anlatacağız.

Vakum robotları yüksek sesle sayar ekstra Akıllı ev sahipleri için en popüler ev yardımcılarından biri, sadece dairenizi temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda sizi gerçekten çok fazla işten kurtarabilir. Bununla birlikte, özellikle premium modeller pahalı bir satın alma işlemidir, bu da birçok kişinin Kara Cuma veya Siber Pazartesi gibi anlaşma günlerini umduğu anlamına gelir. Otto şimdi en iyi fiyata Roborock S7 Pro Ultra’ya sahip, ancak teklifin süresi sınırlı olduğu için acele etmelisiniz.

Roborock S7 Pro Ultra, en inatçı kirlerden bile kurtulmak için kullanabileceğiniz entegre silme işlevine sahip bir vakum robotudur. Akıllı yardımcı, 5.100 Pa’ya kadar emiş gücüne ulaşır ve LDS navigasyonu sayesinde nesnelerden hedefli bir şekilde kaçınmak için evinizin hassas bir 3D haritasını oluşturabilir. 470 ml ile toz haznesi, 7 haftaya kadar yeni bir torbaya ihtiyaç duymamanız için yeterli miktarda tutar. Uygun ekstraksiyon istasyonu elbette teklife dahildir. Roborock Q7 Max+ testimizde bunları kapsamlı bir şekilde inceleyebildik.

Bu yüzden Otto’nun Roborock anlaşması buna değer

S7 Pro Ultra için daha önce bahsedilen istasyon, yalnızca vakum robotunu şarj etmekle kalmayıp aynı zamanda entegre toz haznesini boşaltabileceğiniz ve su deposunu bağımsız olarak doldurabileceğiniz “Boş Yıkama Doldurma Yuvası” olarak adlandırılır. İstasyon, elektrikli süpürgenin silecek lastiklerini de tamamen bağımsız olarak temizler. Kontrol etmek için ortak dil asistanlarından birini kullanabilir veya sadece Roborock uygulamasını kullanabilirsiniz.

Roborock S7 Pro Ultra Yaşam Tarzı

Roborock S7 Pro Ultra, bir sonraki kullanım için emme istasyonunda pusuda bekliyor. / © Roborock

Tüm bu özelliklere ek olarak fiyatı da gerçekten heyecan verici. Çünkü normalde Roborock S7 Pro Ultra için yaklaşık 1.000 Euro ödersiniz, bu genellikle daha da fazladır. Elektrikli süpürge, yalnızca belirli anlaşma günlerinde, şu anda Otto’da bulabileceğinizden biraz daha ucuzdu. Normalde 949 Euro ödersiniz, ancak kaydolursanız fiyatı 10 Euro düşürebilirsiniz. Otto-UP (genel bakışa git) üye olmak. Sadakat programı, bunun için gerçekten hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan, kupon olarak size 10 Euro daha verir.

Bu nedenle, birinci sınıf bir vakum robotu arıyorsanız, bu teklifi gerçekten kaçırmamalısınız. Ancak, bu teklifteki fiyatın yalnızca 17 Ocak’a kadar geçerli olduğunu unutmayın.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Daha ucuz vakum robotlarını mı tercih edersiniz yoksa doğrudan premium modellere mi geçersiniz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27