Hiçbir Şey Telefon 1’in ABD’de mevcut olduğu bildiriliyor, ancak yalnızca bir “beta üyeliğin” parçası olarak. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşteriler, ülkede Android 13 ile Nothing Phone 1’i test etmelerine olanak tanıyan “Nothing OS 1.5 Beta Üyeliği”ni satın alabilirler. Programa katılımın maliyeti 299 ABD dolarıdır (yaklaşık 24.400 Rs) ve 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile Nothing Phone 1’in siyah bir sürümünü içerir.

Telefon, geçen yıl Nothing tarafından piyasaya sürüldüğünde yalnızca Avrupa ve Asya pazarlarında resmi olarak satılıyordu. Ancak bu resmi bir ABD lansmanı değil ve bunun nedeni, cihazların Nothing’in beta Android 13 yazılımını test etmek için kullanıma sunulması değil. Şirketin web sitesi, telefonun “tüm ABD operatörleriyle çalışmayabileceği” konusunda uyarıyor, bu nedenle günlük kullanım için ona güvenebileceğiniz gibi görünmüyor. T-Mobile, bu cihazda 5G’yi destekleyen tek operatörken, AT&T ve Verizon kullanıcıları yalnızca 4G bağlantısına erişebilecek. Verizon kapsamının “çok sınırlı” olacağını gösteren hiçbir şey yok.

bu beta üyeliği Haziran ayının sonlarına kadar geçerli olacak, ancak bunun, Nothing’in o sırada Phone 1’in resmi bir ABD sürümünü tanıtmayacağı anlamına gelip gelmediği veya bunun meraklıların akıllı telefonu ele geçirmeleri ve Android hakkında geri bildirim sağlamaları için bir fırsat olup olmadığı açık değil. 13 güncelleme.

“Telefon 1 ilk olarak ABD’de piyasaya sürülmedi ama bizim için önemli bir pazar olacak. Amerikalı izleyicilerimize erişim sağlayarak Hiçbir Şey Beta Üyeliğionları daha iyi tanıyabilir ve katkılarını dahil edebiliriz,” diye açıklıyor Nothing.

Nothing Phone 1 cihazlarının, beta süresi sona erdikten sonra geri verilmesi gerekmeyecektir. Cihazın kargoya verilmesi ve beş ila yedi gün içinde ulaşması bekleniyor. Bununla birlikte, ABD’deki beta testi kullanıcıları, şirketten destek alamaz veya telefonda bir şeyler ters giderse garantiye erişemez.

Hiçbir şey CEO Carl Pei önceden belirtilmiş CNBC’ye verdiği bir röportajda şirketin “ABD’deki bazı operatörlerle potansiyel olarak gelecekteki bir ürünü orada piyasaya sürmek için görüşmelerde bulunduğunu” söyledi. Şirketin telefonu ilk başta “ek teknik destek” nedeniyle ABD’de piyasaya sürmediğini açıkladı. ülkenin farklı ağlarının yanı sıra “benzersiz özelleştirmeleri” barındırmak için gerekli [carriers] “Orası kesinlikle ürünlerimize zaten çok fazla ilginin olduğu bir pazar” diye ekledi. “Akıllı telefonlarımızı orada piyasaya sürersek, eminim ki önemli bir büyüme elde edebiliriz.”


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

CES 2023 merkezimizde Gadgets 360 ile ilgili Tüketici Elektroniği Şovundan en son haberleri alın.genel-8