Bay Glass, Canavar ve Bruce Willis.

Glass, dördüncü bir M. Night Shyamalan filmiyle geçebilirdi.
resim: Evrensel

M. Night Shyamalan yüzünü çevirdiğinde yoğun gerilim Bölmek sürpriz bir devam filmi içine Kırılmaz, nerd zihinleri tüm dünyada kırıldı. Daha sonra tamamladı olası olmayan üçleme 2019 ile (son derece hayal kırıklığı) Bardakher ikisinin de süper güçlü yıldızlarını bir araya getirerek Kırılmaz ve Bölmek bir arada. Şimdi yeni bir röportajda yazar/yönetmen, sinsice başka bir filmini bu evrene bağlamayı düşündüğünü, ancak son dakikada çekindiğini açıklıyor.

Tahmin ettin o: bent’ler Avatar Son Hava Bükücü. Aang’ın ortaya çıkması gerekiyordu ve… hayır, şaka yapıyoruz ama bu çılgınca olurdu, sağ? Aslında, Shyamalan’ın sürpriz vuruşuydu. Ziyaret, hangisi daha önce çıktı Bölmekgelişen sinematik evrenine girmeyi düşündü.

Shyamalan, “Neredeyse yaptığım bir bağlantı vardı,” dedi. hollywood muhabiri. “içindeydi Bardak hepsi akıl hastanesine vardığında. hakkında bir hikaye anlatacaktım Ziyaret ve iki kişinin aynı hastaneden nasıl kaçtığı. Yapacaktım ama vazgeçtim.”

2015’leri hatırlamayanlar için ZiyaretShyamalan’ı yönetmen hapishanesinden çıkaran filmdi ve kariyerinin gidişatını tamamen değiştirdi. Üç yüksek profilli, büyük bütçeli kayıptan sonra (Dünyadan Sonra Olanlar, Son Hava Bükücü), yaratıcı ile ilgili Altıncı His yeniden kalibre edildi. Ziyarete giden iki çocuk hakkında küçük bir buluntu film yazdı. ilk defa dedeleri. Fakat-Shyamalan dönüşü spoiler uyarısı-tüyler ürpertici büyükanne ve büyükbabalar çıkıyor değil gerçek büyükanne ve büyükbabaları ve kıyamet kopuyor. Film sürpriz bir hit oldu ve ardından yönetmen Bölmekgeri bağlanan Kırılmaz ve gerisi tarih.

Düşünen Bardak O kadar da iyi değildi, hikayenin dikkatinin bu yabancı bağlantı tarafından dağılmaması muhtemelen en iyisidir. Ve yine de neden olmasın? Sahtekar büyükanne ve büyükbabaların aynı akıl hastanesinden olduğunu söylemek, her iki hikaye hakkında da hiçbir şeyi değiştirmezdi. Hayranlar için eğlenceli bir Paskalya yumurtası olurdu. Hangi, geçmişe bakıldığında, belki de tam olarak şimdi olduğu şeydir.

Shyamalan’ın süper kahraman üçlemesine dördüncü bir film bağlamaması sizi hayal kırıklığına uğrattı mı? Hâlâ bu hikayenin devamını görmek için umut veriyor musunuz? Aşağıda bize bildirin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7