Hatalarla dolu bir WWE 2K20’nin parlatılmamış sürümünden sonra, aynı formüle yeterince sahip olan hayranlar arasında grafikleri hafifçe yükseltmeye ve her güreşçinin reytinglerini değiştirmeye ve bir oyun göndermeye yetecek kadar bir kargaşaya neden oldu. 2K, bir ara vermek ve gelecek yılın taksitine odaklanmak için WWE 2K21’i atlamaya karar verdi. WWE 2K22.

Hayranların uzun beklentilerinin ardından, WWE 2K22 nihayet piyasaya sürüldü ve sadık hayranlar, 2K’nın hakları aldığından bu yana, THQ’nun güreş serisini yinelemesini bile geride bırakarak, onu şimdiye kadarki en iyi WWE oyunu olarak adlandırıyor. Bu kılavuzda, WWE 2K22 tam kadro kademe listesinin derinliklerine ineceğiz.

WWE 2K22 En İyi Güreşçiler Kademe Listesi (2022)

Bunlar, WWE 2K22’de birlikte oynayabileceğiniz en iyi ve en efsanevi güreşçilerden bazıları. Bu WWEK 2K22 tam kadro kademe listesi üç kademeye ayrılmıştır. Her katmanı ayrıntılı olarak açıklayacağız. Belirli bir güreşçinin neden bir kademeye yerleştirildiğini de açıklayacağız.

Bu oyundaki tüm güreşçilerin neredeyse aynı performansı gösterdiğini unutmayın. Onları, bitiricilerinin ne kadar kolay çekilebildiğine ve hareketlerinin ne kadar havalı olduğuna bağlı olarak sınıflandıracağız. Yine de, bu seçimlerin kişisel olduğunu ve yaparsanız farklı bir fikriniz olabileceğini unutmayın. Lütfen aşağıya yorum yapın ve geri bildiriminizi duymak isteriz. Daha fazla uzatmadan, WWE 2K22 tam kadro kademe listesine geçelim.

  • S Seviyesi: S katmanı, oynaması en kolay ve oyundaki en havalı görünen hareket setine sahip güreşçileri içerir. Varlıkları, onları seçtiğiniz anda bilinir ve oyundaki en yüksek istatistiklere sahiptirler. (90+)
  • A Katmanı: A-tier listesi, aynı zamanda oyunda en iyi olan ancak durumsal bitiricilere sahip olan güreşçilerle doludur. Bu, bitirme hamlenizi kullanmadan önce bazı koşulları yerine getirmeniz gerektiği anlamına gelir ki bu, yeni başlayan bir oyuncu olduğunuzda çok önemli bir nokta olabilir.
  • B Seviyesi: B Tier, ortalamanın üzerinde güreşçilere sahiptir. Hareket kümeleri çok karmaşık olmasına rağmen harika performans sergiliyorlar ve onlarla oynamakta zorlanacaksınız. Bu güreşçilerle oynamayı seçebilseniz de oyunda daha iyi seçeneklerin olduğunu unutmayın.
katmanlar güreşçiler
S-Kademeli The Rock, Brock Lesnar, John Cena, Roman Reigns, Stone Cold Steve Austin, Bret Hart
A Katmanı Shawn Michaels, Triple H, Hulk Hogan, Seth Rollins, AJ Styles, Goldberg
B-Katmanı The Undertaker, Kofi Kingston, Nihai Savaşçı, Ronda Rousey, Becky Lynch

S Katmanı

S-Tier şu güreşçilerden oluşur: The Rock, Brock Lesnar, John Cena, Roman Reigns, Stone Cold Steve Austin ve Bret The “Hitman” Hart.

Kaya

Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

The Rock, tartışmalı bir şekilde bir noktada WWE’nin yüzüydü. Bir süredir ringlerde görünmemesine rağmen, WWE kültüründe hala bir efsane olarak kabul ediliyor. The Rock, WWE oyunlarında 93 ile en yüksek dereceli süperstarlardan biri olarak inanılmaz bir tutarlılık gösterdi.

Uzun bir süre bu şekilde kalması bekleniyor. İkonik hareketleri arasında Rock Bottom ve halkın favorisi The People’s Elbow yer alıyor.

Brock Lesnar

Brock Lesnar
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Fiziği ve saf gücü sayesinde Brock Lesnar, WWE tarihinin en bilinen güreşçilerinden biridir. Brock Lesnar, WWE 2K22’de yeni başlayan biri olarak oynamak için mükemmel bir güreşçi seçimi çünkü hareket seti nispeten basit ve rakiplerinize kolayca muazzam hasar verebilirsiniz.

Brock Lesnar, gerektiğinde muazzam bir güçle başa çıkabilen bir güç merkezidir. The Rock’ın üzerinde olan 94 puana sahip.

John Cena

John Cena
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

John Cena, kişiliği sayesinde birçok hayranın da favori güreşçilerinden biridir. Güreşin en bilinen ikonlarından biri olarak kabul edilir.

Cena’nın kullanımı oldukça kolaydır. Bitiricileri çok az çaba gerektirir veya hiç çaba gerektirmez ve çok kolay bir şekilde çıkarılabilir. Derecelendirmesi 92, The Rock’ın hemen altında, bu nedenle John Cena’nın iyi bir gösteri ortaya koymasını bekleyebilirsiniz.

Roma Saltanatları

Roma Saltanatları
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Roman Reigns, topuk kişiliği ve kötü şöhretli kalkan grubunun lideri olması sayesinde son birkaç yılda büyük popülerlik kazanmış bir güreşçidir.

Genç hayranlar arasında popülerlik kazanmaya devam ediyor ve aşırı derecede acıya neden olabiliyor. İmzalı bitiricisi, birini kolayca yere serebilen Süpermen yumruğudur. Reytingi 92, John Cena ile aynı seviyede.

Steve Austin

Steve Austin
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Steve Austin veya profesyonel olarak Stone Cold Steve Austin olarak bilinen efsanevi bir güreşçi, ring içindeki ve dışındaki hareketlerinden dolayı hayranların hemen tanıyabileceği bir güreşçi. Oldukça basit ama çok acı veren Stone Cold Stunner adlı özel bitiricisiyle tanınır.

Stone Cold’un katıksız gücü ve kararlılığıyla herhangi bir rakibi kolayca yere serebileceğinden bahsetmiyorum bile. Austin’in reytingi 92. Birçok S seviyeli güreşçiyle aynı seviyede.

Bret “Hitman” Hart

Kaynak – WWE

Bret, The Hitman Hart, şimdiye kadar ringe ayak basmış en efsanevi kişiliklerden biridir. O, en güçlü güreşçileri en iyi zamanlarında bile yenen imzası olan bitirici hamlesi Sharpshooter ile bir hafif ağır siklet şampiyonu.

Reytinginden ve kademe seçiminden tek başına bu hamle sorumludur çünkü bu boyun eğme hamlesiyle neredeyse her rakibi ortadan kaldırabilirsiniz. Bret Hart’ın puanı 91.

Bir Katman

A-katmanı aşağıdaki güreşçilerden oluşur. Triple H, Shawn Michaels, Seth Rollins, Hulk Hogan, AJ Styles, Goldberg.

üçlü H

üçlü H
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Triple H, A katmanındaki yıldızımızdır. İlk çıkışını WWE Smackdown’da yaptı ve ringin içinde ve dışında yavaş yavaş saflara tırmandı. Triple H şu anda WWE’nin CCO’sudur, bu başka hiçbir güreşçinin sahip olmadığı bir başarıdır çünkü WWE’ye sıradan bir güreşçi olarak katılmıştır ve katıksız bir kararlılıkla kurumsal merdiveni tırmanmıştır. O sevilen bir kişiliktir ve puanı 91’dir.

İmzalı bitirici hareketi DDT, hayranların favorisidir ve çok büyük acıya neden olabilir.

Shawn Michaels

Shawn Michaels
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Shawn Michaels, birçok kişi tarafından sevilen bir güreşçidir. O, cüssesine göre güçlü bir güreşçidir ve herkesi neredeyse anında yere serebilen yüce Sweet Chin Music gibi bazı inanılmaz hareketler yapabilir.

Shawn Michaels, WWE 2K22 için harika bir seçim çünkü hareket setinde kesinlikle hiçbir kısıtlama yok ve çabukluğu nedeniyle rakiplerinize karşı her şeyi yapabilirsiniz. Birçok güreşçinin çok üzerinde olan 92 reytingine sahip.

Seth Rollins

Seth Rollins
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Seth Rollins genel olarak istisnai bir güreşçidir ve bu WWE 2K22’de kendini gösterir. Yüksek Diz Atlama gibi ikonik hareketleri, rakibi sonsuza dek nakavt edebilir. Dağıtılmadan önce Shield’ın bir üyesiydi. Rollins, gerektiğinde uygulayabileceği çok fazla ham güce sahip. 92 puanı var.

Hulk Hogan

Hulk Hogan
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Hulk Hogan, kişiliği her WWE hayranı tarafından bilinen bir güreşçidir. Neredeyse her hayran tarafından seviliyor çünkü eskiden performans sergilediği zamanlar devasa bir canavardı.

Hulk Hogan olarak anılmasının nedenlerinden biri, herhangi bir düşmanı ter dökmeden kolayca yenebilen 6’7 bir dev olmasıdır. 92 puanı var.

AJ Stilleri

AJ Stilleri
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

AJ Styles nispeten yeni bir güreşçi ve genç, bu yüzden oyunda reytingi 91. Süper bir güce sahip ve maçları kolayca kazanabiliyor. Styles, Calf Crusher ve Phenomenal Forearm gibi kendine özgü bitirici hareketleriyle tanınır.

Yoluna çıkan herkesi yok etmeye mahkumdur. Bu yüzden rakibiniz onu seçerse tetikte olun çünkü onu yenmekte kesinlikle zorlanacaksınız.

Goldberg

Goldberg
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Goldberg, bir noktada güreşin özüydü, 6’4’lük bir dev. O, tüm zamanların en güçlü güreşçilerini bile yenebilecek bir ağır siklet şampiyonu. Mızrak gibi ikonik hareketleri bugün bile ünlü. İmza niteliğindeki bitirici hamlesi Jackhammer’ın rakipsiz olduğundan bahsetmiyorum bile.

Bu benzeri görülmemiş güç, onu WWE 2K22’deki saf performansını kontrol etmek isteyenler için en iyi seçim haline getiriyor. Goldberg’in puanı 90.

B Katmanı

B-Tier aşağıdaki güreşçilerden oluşur. The Undertaker, Kofi Kingston, Ultimate Warrior, Ronda Rousey ve Becky Lynch.

Cenazeci

Cenazeci
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Undertaker, tüm WWE’deki en ikonik kişiliktir. Bir Hall of Fame üyesi olan Undertaker, kelime oyunu amaçlı bir efsane olarak WWE’ye yerleşmiştir. Brock Lesnar’ın sonunda kırdığı WrestleMania’da art arda 21 galibiyetiyle tanınır.

Undertaker, 21-2’lik bir galibiyet serisi ile emekli oldu. Pek çok zorlu rakibi kolayca yenebilir ve reytingi 90’dır. Efsanevi Choke Slam gibi hamleleri eğlenceli olduğu için Undertaker yeni başlayan bir oyuncu için en iyi seçimdir.

Kofi Kingston

Kofi Kingston
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Kofi Kingston ilk çıkışını nispeten yeni bir PPV etkinliği olan Smackdown vs Raw’da yaptı. Çevikliği güce tercih eden hafif bir ağırsiklettir. Rakiplerinin etrafında manevra yapabilir ve biraz hafif hasar verebilir.

İmzalı bitirici hamlesi Trouble in Paradise. Çevikliğiyle birleşen bu hareketleri, Kofi Kingston’ı hesaba katılması gereken bir güç haline getiriyor. Reytingi 90.

Nihai Savaşçı

Nihai Savaşçı
Kaynak – WWE

Ultimate Warrior, WWE tarihinde tanınmış bir güreşçidir. Hulk Hogan gibi, birçok hayran onu hala seviyor. Kendine özgü bitiricisi Running Splash sayesinde en güçlü rakiplerini bile alt edecek bir savaşçıdır.

Derecesi 88. WWE’nin eski okul hayranıysanız, bu güreşçi size biraz nostalji getirecek.

Ronda Rousey

Ronda Rousey
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Ronda Rousey, WWE’deki en iyi kadın güreşçilerden biridir. Hayranları arasında çok ünlü çünkü kol çubuğu adı verilen özel bitirici hareketiyle bir hafif sıklet şampiyonu. Yoluna çıkmaya cesaret eden herhangi bir rakibi devre dışı bırakabilir. 90 puana sahip.

Becky Lynch

Becky Lynch
Resim Kredileri – TheSmackDown Oteli

Becky Lynch başka bir kadın güreşçidir. Ronda Rousey ile aynı seviyede duruyor. O başka bir kruvazör ağırlıklı güreşçi. Ronda Rousey de dahil olmak üzere birçok rakibi kolayca yenebilen imza hamlesine Dis-Arm-Her denir. 90 puana sahip.

Çözüm

Bu, WWE 2K22 tam kadro kademe listesine bakışımızdı. Rehberimizi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşın. Herhangi bir öneriniz var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Seçimlerimizi kabul ediyorsanız, takdirinizi göstermek için bu tepki düğmelerine basın. Path of Exile gibi diğer seviye listelerimize göz atın.oyun-5