ESR’den tanıtım yazısı: Bu hikayede ifade edilen görüşler PhoneArena’nın konumlarını yansıtmayabilir! Popüler aksesuar üreticisi ESR, 2009’dan beri 100 milyon mutlu müşteri biriktirerek kılıflar ve şarj cihazları oyununun içinde. iPhone 12’nin piyasaya sürülmesinden bu yana ESR, Apple’ın MagSafe sistemini tamamen benimsedi ve manyetik kilitleme ve kablosuz şarj etme özelliklerini kullanmanın yeni ve geliştirilmiş yollarını arıyor. Şirket, CES 2023’te iPhone 14 ve iPhone 13 kullanıcılarına MagSafe deneyimlerini nasıl geliştirebileceklerini gösterecek.

CES önizlemesinde ESR

ESR HaloLock aksesuarları ailesinin tümü, kablosuz şarjlı fantastik araba montajlarının yanı sıra masalar ve çalışma alanları için çeşitli stantlar için kapıları açan güçlü bir manyetik tutuşa sahiptir. Minimalist “az çoktur” tasarımıyla bu aksesuarlar her ortama uyum sağlar ve her alana şık bir teknoloji havası getirir, aynı zamanda bulabileceğiniz en kullanışlı şarj cihazlarından bazılarıdır.

Ancak faydaların bittiği yer burası değil. ESR’nin kablosuz şarj cihazlarının tescilli CryoBoost teknolojisi, iPhone’unuzu serin tutarken güç sağlar, bu da daha güvenli ve daha hızlı – resmi MagSafe şarj cihazından bile daha hızlı – şarj etmeyi mümkün kılar ve hazır olduğunuzda güzelce soğutulmuş bir telefonu elinize almanızı sağlar. onu kullan

HaloLock 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı, ESR’nin amiral gemisi CryoBoost ürünüdür. iPhone, Apple Watch ve AirPod’larınızı aynı anda tutacak ve şarj edecek bir stant (kendi Apple Watch diskinizi ekleyin).

Amazon’da HaloLock 3’ü 1 arada satın alın

iPhone için MagSafe pedi, cihazı 1.400g’lik bir güçle tutacak ve bir döndürme mekanizmasıyla açı ayarına izin verecek, böylece telefonu birden çok senaryoda kullanmaya devam edebileceksiniz. iPhone’un altına, 400 g’lık bir güçle mükemmel şarj noktasına yapışacak olan MagSafe AirPods kılıfınızı yerleştirebilirsiniz.

ESR tam bir ekosisteme sahip olduğundan, bu her şeyden uzaktır. HaloLock aksesuarları yeni iPhone’lar için ve şirket, teknoloji ürünlerinizin kullanımını daha kolay ve daha eğlenceli hale getiren aksesuarları araştırmaya ve geliştirmeye devam ediyor. Neler sakladıklarını görmek için CES 2023’te ESR’ye göz atın!telefon-1