CES 2023’te Satechi, şimdiye kadarki en güçlü şarj cihazı dediği şeyi duyurdu: 200 watt güç sağlayabilen yeni bir GaN şarj merkezi. Temel olarak, aynı anda birçok şeyi şarj edebilir ve bunu yüksek hızlarda da yapabilir.

GaN şarj cihazı altı adet USB-C PD bağlantı noktasıyla birlikte gelir, böylece aynı anda altı cihaza kadar şarj edebilirsiniz. Bir pounddan biraz daha ağır ve yaklaşık 4,1 x 4,1 x 1,4 inç ölçülerinde, ayrıca hareket halindeyken sırt çantanıza sığabilecek ve çıkarabileceğiniz kadar küçük.

Geçen yıl CES’te piyasaya sürülen 165 watt’lık bir şarj cihazı olan selefinin aksine, bu yeni model aynı zamanda önceki modelden daha fazla güç sağlayabilen iki adet USB-C PD 3.1 uyumlu bağlantı noktası ile birlikte gelir. Bu, dört USB-C PD 3.0 bağlantı noktasının yanı sıra QC 4.0, PPS ve bir dizi başka protokol desteğine ek olarak sağlanır.

Satechi’nin 200 W 6 Bağlantı Noktalı PD GaN Şarj Cihazı.
Resim: Satechi

200 watt, kullandığınız bağlantı noktalarına göre dağıtılır. Örneğin hub, bir PD1 veya PD2 bağlantı noktasına bağlandığında 16 inç MacBook Pro gibi tek bir aygıt için 140 W güç sağlayabilir.

Altı bağlantı noktasının tümünü kullanıyorsanız, hub 65W / 45W / 20W / 20W / 20W / 20W ayrımında şarj edebilir. Bu, M2 destekli 13 inç MacBook Pro gibi cihazların yanı sıra 12,9 inç iPad Pro gibi tabletleri veya Asus’un Chromebook Ayrılabilir CM3’ü gibi bir Chromebook’u hızla tüketebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, örneğin dört iOS veya Android akıllı telefonu, dışarıda çalışırken bile aynı anda şarj edeceksiniz.

Satechi’nin 200W 6 Bağlantı Noktalı PD GaN Şarj Cihazı, 2023’ün ikinci çeyreğinde 149,99 ABD Doları karşılığında satışa sunulacak. Ancak, yapabilirsiniz Satechi.net’ten ön sipariş verin ve kodu kullandığınızda yüzde 20 indirim kazanın CES20.

Şarj cihazı, Satechi’nin CES’te duyurduğu birkaç üründen yalnızca biri. Şirket ayrıca kompakt 199,99 $ ‘ı piyasaya sürdü. Thunderbolt 4 İnce HubSatechi’nin kullanıcılara daha fazla bağlantı noktası seçeneği, yükseltilmiş bant genişliği ve daha hızlı veri aktarım hızları sunmak için tasarlandığını söylediği. Satechi ayrıca yeni 119,99 doları da duyurdu. USB4 NVMe SSD Pro Muhafazasıbu da daha yüksek aktarım hızlarına izin vermeli ve SSD’lerin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olmalıdır.genel-2