Her yıl CES bizi bir dizi garip ve harika aletle tanıştırıyor, ancak her tuhaf çiğneyen köpek robotu için Sony, LG ve benzerlerinden yeni TV’ler gibi daha normal duyurular var. Bu yıl, marka CES 2023’te herhangi bir TV göstermeyeceğini söylediği için en azından Sony için durum böyle olmayacak.

Doğru. Sony, markanın ilk tüketici dostu QD-OLED ekranı olan geçen yılki Sony XR-A95K TV’nin halefini açıklamak yerine, beklediğimiz gibi ve görünüşe göre bir araba olan PlayStation VR 2 kulaklığına odaklanacak. En azından yaklaşmakta olan için kullanılan görüntüye dayanarak CES 2023 konferansı canlı yayını (yeni sekmede açılır).

bir açıklamada Sınır (yeni sekmede açılır), bir Sony sözcüsü, “Sony’nin CES 2023 sırasında herhangi bir TV ayrıntısını paylaşmayacağını” açıkladı. Daha sonraki bir açıklamada Düz PanellerHD (yeni sekmede açılır)Sony, “bu baharın sonlarında” (yani Mart, Nisan veya Mayıs) TV duyuruları için ayrı bir etkinliğe ev sahipliği yapacağını açıkladı.

(İmaj kredisi: Sony)

Bu haber kesinlikle şok edici – Sony’nin bir TV duyurusu yapması temelde CES bingo’daki ücretsiz kare – ancak bu yıl TV duyurularını bir kenara atmak doğru bir fikir gibi görünüyor.

Eskiyle dışarı, yeniyle içerigenel-4