Orta sınıf Moto G Stylus ailesi, yıllardır ortalıktaymış gibi hissedilebilir, ancak gerçekte, ilk üyesi tarafından tanıtıldı. Motorola, LG Stylo serisinin doğrudan rakibi ve düşük maliyetli bir Samsung Galaxy Note alternatifi olarak üç yıldan kısa bir süre önce.

Şaşırtıcı bir şekilde, bu birinci nesil Moto G Stylus, her iki rakip serisinde de son kurulumlardan daha uzun yaşamayı başardı ve Motorola’nın kendisi artık 2020’de piyasaya sürülen 6,4 inçlik modeli satmıyor gibi görünse de, onu yepyeni bir şekilde satın alabilirsiniz. kullanılmamış, açılmamış ve hasar görmemiş en az bir güvenilir ABD satıcısından.

Burada Woot’tan bahsediyoruz, dikkat edin ve Amazon’un sahibi olduğu şirket öncelikle kendi garantileriyle desteklenen ultra uygun fiyatlı yenilenmiş ürünlerin satışında uzmanlaşsa bile, bu özel cihaz tam 1 yıllık üretici kapsamına sahiptir… 99,99 $ görünüşte rakipsiz fiyat.

Göz alıcı “indigo” ile kaplanmış OG G Stylus, bu yazının yazıldığı tarihte (veya stoklar tükenene kadar) önümüzdeki üç gün boyunca bir ölçülü Benjamin karşılığında satın alınabilecek ve ABD’deki seçtiğiniz taşıyıcıda sınırsız kullanım için tamamen açılmış olarak gelir. dahili olarak cömert 128 gig veri.

Spesifikasyonların geri kalanı, 2023 standartlarına göre açıkçası çok etkileyici değil, ancak Örneğin Moto G Stylus (2021), muhtemelen fena da değiller. Bahsedilen daha yeni model, yüzde 50 indirimden sonra sınırlı miktarlarda doğrudan Amazon’dan özel bir fiyatla satışta olacak, daha büyük bir 6,8 inç ekrana sahip, (biraz) daha güçlü bir işlemciye sahip ve … selefine göre çok az sayıda kayda değer ve net yükseltme.

İster inanın ister inanmayın, daha ucuz 2020 sürümü, nesnel olarak daha birinci sınıf ve sağlam bir tasarımın yanı sıra, sırtında çok benzer bir 48 MP birincil kameraya katılan üstün bir 16 MP ultra geniş açılı atıcıyı öne çıkarıyor. Daha küçük 6,4 inçlik ekran, “kompakt” telefonların hayranları için bir dezavantaj değil, 4.000 mAh pil yukarıdakiler dikkate alındığında oldukça iyi ve yazılım desteği de benzer şekilde kötü.

Her şeyin ötesinde, belirli kullanım senaryolarında belirli kullanıcılar için kesinlikle kullanışlı olabilecek hoş bir küçük kalem elde edersiniz ve evet, yazma aksesuarı o çılgın düşük 99,99 $ fiyata dahildir. Açıkçası, bu üç gün boyunca ayakta kalabilecek türden bir anlaşma değil, bu yüzden bir an önce tetiği çekmek iyi bir fikir olabilir!telefon-1