Çarşamba günü MSI, en yeni Nvidia RTX 40 serisi GPU’lar ve 13. Nesil Intel CPU’lar ile tüm oyun portföyünü elden geçirdiğini duyurdu. Firma, maksimum performans için tüm ısı borularının paylaşılan boruları, özel boruları ve VRAM’e özel boruları içerecek şekilde yeniden tasarlandığını söylüyor. MSI oyun serisinde 10’dan fazla yeni tasarım yayınladı ve Raider GE, Vector GP ve Stealth serisi gibi bazı dizüstü bilgisayarlar 16:10, 240Hz Quad-HD+ ekranlarla donatıldı. MSI henüz yeni dizüstü bilgisayarlar için fiyatlandırma detaylarını açıklamadı, ancak firma yeni dizüstü bilgisayar serisinin yakında Hindistan’da satışa sunulacağını açıkladı.

MSI Titan GT serisi, Raider GE serisi, Vector GP serisi özellikleri, özellikleri

Yeni duyurulan MSI Titan GT ve MSI Raider GE, sınıfının en iyisi Intel Core i9-13980HX işlemciler ve bir Nvidia GeForce RTX 4090 GPU ile yapılandırılabilir. Bu dizüstü bilgisayarlar ayrıca, iş yüküne bağlı olarak CPU ve grafikleri toplam 250 W güce çıkarabildiği veya CPU üzerindeki sekiz P çekirdeğinde 5.2 GHz frekansı destekleyebildiği söylenen MSI’ın OverBoost Ultra teknolojisine sahiptir.

Titan GT’nin ayrıca 144 Hz yenileme hızına sahip dünyanın ilk 4K Mini LED ekranına sahip olduğu ve 1000 nite kadar tepe parlaklık sağlayabildiği söyleniyor. Bu arada MSI Vector GP serisi, 240 Hz yenileme hızına sahip 17,3 inç QHD IPS ekrana sahiptir. Bu dizüstü bilgisayar, bir Intel Core i9-13900H CPU’ya ve bir Nvidia GeForce RTX 4070 GPU’ya kadar yapılandırılabilir.

msi oyun dizüstü bilgisayarları ces 2023 cybord gadgets360 ww

MSI Cyborg 15, yeni bir giriş seviyesi oyun dizüstü bilgisayarıdır

MSI Stealth serisi özellikleri, özellikleri

MSI Stealth serisi 14 inç, 15 inç, 16 inç ve 17 inç ekran boyutlarında satışa sunulacak. MSI Stealth 14 Studio ve Stealth 16 Studio, düşük ağırlık ve ince tasarım için magnezyum-alüminyum alaşım gövdelere sahip yeni dizüstü bilgisayarlardır.

Stealth 16 Studio, üç taraflı Dynaudio altı hoparlörlü ses sistemi ile birlikte gelir. Stealth 17, 16 ve 14 Studio dizüstü bilgisayarlar da Nvidia Studio onaylıdır ve içerik oluşturmaya yöneliktir. MSI Stealth Studio 15, 240Hz OLED ekrana ve 0,2 saniyelik hızlı tepki süresine sahiptir. Ayrıca yüzde 100 DCI-P3 renk gamını da destekler.

MSI Cyborg, Pulse, Katana, Sword serisi özellikleri, özellikleri

Şirkete göre MSI Cyborg 15, içindeki bazı bileşenleri görmenizi sağlayan yarı saydam bir kasa tasarımına sahip yepyeni bir giriş seviyesi oyun dizüstü bilgisayarı. Bu dizüstü bilgisayar, Intel Core i7-12650H’ye kadar ve Nvidia RTX 4060 GPU’ya kadar yapılandırılabilir.

MSI Katana, MSI Sword ve MSI Pulse serileri de yüksek yenileme hızına sahip ekranlarla güncellendi ve Nvidia’nın GeForce RTX 40 serisi CPU’larına sahip.

Açıklama: MSI, Las Vegas gezisi için Gadgets 360’ın uçuşlarına ve oteline sponsor oldu.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

CES 2023 merkezimizde Gadgets 360 ile ilgili Tüketici Elektroniği Şovundan en son haberleri alın.genel-8