Ne bilmek istiyorsun

  • HP, en yeni hepsi bir arada masaüstünde yeni malzemeler ile geri kazanılmış ve geri dönüştürülmüş parçaları birleştirerek sürdürülebilirlik çabalarını hızlandırıyor.
  • HP all-in-one 24 ve 27 inç masaüstü bilgisayarlar, bir PC’de ilk kez geri dönüştürülmüş kahve telvesi içerir.
  • Ek olarak, geri dönüştürülmüş plastik, alüminyum ve polyesterin yanı sıra nakliye sırasında karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olan sürdürülebilir ambalaj içerir.
  • Güç ve performans için bu masaüstü bilgisayarlar, AMD ve Intel’in en son silikonunu içerir ve çeşitli yapılandırmalar sunulur.

Sabahları bir veya iki fincan kahve, birçok ofis çalışanı için günlük ritüel olabilir, ancak ya gerçek masaüstü bilgisayarınızda da biraz kahve olsaydı? HP’nin en yeni 24 ve 27 inç hepsi bir arada masaüstü bilgisayarları gerçekte kahve ile beslenmeyebilir, ancak bu bilgisayarın kaplaması, üreticisinin sürdürülebilirlik çabalarının bir parçası olarak geri dönüştürülmüş kahve telvesi ile oluşturuldu. HP, bu yenilikçi sonlandırma işlemiyle kahveyi her türlü masaüstü veya dizüstü bilgisayara dahil eden ilk bilgisayar üreticisi olduğunu iddia ediyor.

Ancak sürdürülebilirlik çabaları burada bitmiyor; HP, hepsi bir arada aygıtında ya geri dönüştürülmüş ya da geri dönüştürülmüş malzemeler kullanıyor.genel-20