Bu yeni bir yıl ve bu, forma girmeyi denemek veya en azından tüm bu tatil kurabiyelerinden çalışmaya başlamak için yeni bir şans olduğu anlamına geliyor. Elbette, bir spor salonuna yazılabilirsin, ama aşırı kalabalık olması kaçınılmaz. Evde kalmanızı ve bazı video oyunları oynamanızı öneririz. Bana kulak ver: Ring Fit Macera Nintendo Switch için 54,99 $ için satışta Sepetinize eklendiğinde Best Buy’da (25 $ indirim). Bu benzersiz fitness oyunu, çeşitli kardiyo ve kuvvet antrenmanlarında size rehberlik etmek için pilates tarzı bir denetleyici aksesuarı ve bir bacak kayışı kullanır.

En iyi yanı, bunun sadece sıkıcı bir egzersiz olmaması. Hikayesi ve RPG öğeleri olan gerçek bir video oyunudur. Ana kötü adam bir ünitede aşırı derecede tutkulu bir ejderha olduğu için biraz aptalca olabilir, ancak yine de kaslarınızı çalıştırmanın ve evinizin rahatlığında ter atmanın eğlenceli bir yolu, özellikle de başka yerlerde sektiyseniz- önce ev egzersizleri. İncelememizi okuyun.

Benim gibiyseniz ve kararlarınızdan biri nihayet paketlerinizi gözetlemek için verandanıza bir kamera yerleştirmekse, Google’ın en son görüntülü kapı zili kontrol etmeye değer bir fırsattır. bu Google Nest Kapı Zili (kablolu) 149.99$’dan satışta (30 $ indirim) çeşitli renklerde Amazon, En iyi satın alım, Hedefve doğrudan Google. Bu, Ekim ayında çıkan bu yeni modeldeki ilk önemli indirim. Bu, Google’ın kendisinden önce gelen pille çalışan seçeneğinin daha küçük bir sürümüdür ve kabloluya karşı kablosuz olmanın performans avantajları, satın alabileceğiniz en iyi görüntülü kapı zilleri için ilk üçe girdi.

Pille çalışan seçenekle aynı şık tasarımı koruyor ancak daha küçük boyutuyla daha dikkat çekmiyor ve tanıdığınız birinin kapınızda olup olmadığını size söylemek için Google’ın Tanıdık Yüzler özelliğini kullanıyor. Ayrıca, bir paket göründüğünde ve tezgahınızdan çıkarıldığında sizi uyarabilir. Birkaç dezavantajından biri, 2,4 GHz Wi-Fi performansının biraz yetersiz olmasıdır, bu nedenle kapınıza ulaşan harika 5 GHz kapsama alanınız yoksa dikkatli olun. İncelememizi okuyun.

bu Nintendo Switch Online aile üyeliği sekiz adede kadar Nintendo hesabında çalıştığı ve kayıtlı oyun yedeklemeleri ile retro NES ve SNES oyunlarına erişimi içerdiği için nispeten uygun fiyatlı bir aboneliktir (yılda 34,99 ABD doları). Ama eşlendiğinde daha da iyi bir anlaşma. 49,99 $ karşılığında oldukça büyük bir 256 GB microSD kart Amazon’da. Bu anlaşma, her ikisinin birleşik fiyatına kıyasla yaklaşık 38 ABD doları tasarruf etmenizi sağlayarak Switch’inizin depolama kapasitesini artırmanıza olanak tanır.

Daha ücretsiz DLC ve retro oyunlar isteyenler için, sonunda genişleme paketi planına geçmek isteyebilirsiniz. Bir aile için yıllık 79,99 ABD Doları veya bir kullanıcı için 49,99 ABD Doları ile daha maliyetlidir. Ancak olağan avantajlara ek olarak, Sega Genesis ve Nintendo 64 oyunlarının yanı sıra aşağıdaki gibi oyunlar için DLC sunar. Mario Kart 8 Deluxe ve Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar.

Sennheiser’ın Momentum 4 Kablosuz kulaklıkları için satıyorlar 271,65 $’lık yeni bir düşük fiyat Amazon’da siyah. Yaklaşık 78$’lık bu indirim, bu son nesil Momentum kulaklıklarda şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyat. Sennheiser, bu modelde selefine kıyasla daha genel bir görünüm tercih etmiş olabilir, ancak konfor ve uzun ömür adına stilinden ödün verdiğini gördük. Bu gürültü önleyici kulaklıklar, 60 saate varan çok uzun pil ömrüne sahiptir ve uzun oturumlarda takılabilecek kadar rahattır.

Bu yeni tasarımdaki bir başka değiş tokuş, oynatma kontrolleri için fiziksel düğmelerin olmamasıdır – hepsi dokunma ve kaydırma hareketleriyle yapılır. Bu değişiklik herkesin istediği gibi olmayabilir ama bu büyük indirim bu eksikliği giderebilir. İncelememizi okuyun.genel-2