Samsung Galaxy A34 bu yıl birkaç kez sızdırıldı. Şimdi, henüz duyurulmamış telefonun iddia edilen çizimleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve bize ilk bakışı sundu ve resmiyet kazandığında sunulabileceği renk tonlarını önerdi. Görüntüler, ahizeyi grafit, kireç, mor ve gümüş renk seçenekleriyle gösteriyor ve arkada üçlü bir kamera kurulumu öneriyor. Galaxy A34’ün kaputun altında Exynos 1280 SoC’ye sahip olduğu söyleniyor. Muhtemelen Mart ayında Hindistan’da piyasaya sürülen Samsung Galaxy A33’ün halefi olarak gelecek.

TheTechOutlook tarafından hazırlanan bir rapor, sızdırılmış Samsung Galaxy A34’e ait olduğu iddia edilen görüntüler. Sızdırılan görseller, telefonu grafit, kireç, gümüş ve mor renk seçenekleriyle gösteriyor. Selfie sensörünü barındırmak için ekranda su damlası tarzı bir kesik var gibi görünüyor. Arkada sol üst köşeye doğrusal dikey bir şekilde yerleştirilmiş halka şeklindeki kamera modülleri halinde düzenlenmiş üç kamera sensörünün yanı sıra bir LED flaş görülüyor. İşlemeler, sol omurgada ses düğmelerini ve bir güç düğmesini gösterir. Ayrıca, arka panelin alt kısmında bir Samsung logosu bulunmaktadır.

Son zamanlarda, Samsung Galaxy A34, Bluetooth SIG veri tabanında görünerek yakında piyasaya sürüleceğini düşündürdü. Son sızıntıya göre, telefon Android 13’te çalışacak ve Mali G71 MP2 GPU ve 6 GB RAM ile eşleştirilmiş bir Exynos 1280 SoC tarafından desteklenecek. 60Hz yenileme hızına sahip 6.4 inçlik bir Super AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor.

Optik açısından, Galaxy A34’ün arka tarafında f/1.8 diyafram açıklığına sahip 48 megapiksel ana kamera tarafından yönetilen üçlü kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor. Kamera kurulumu ayrıca f/2.2 diyafram açıklığına sahip 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve f/2.4 diyafram açıklığına sahip 5 megapiksel makro lens içerebilir. 15W hızlı şarj desteği sunması bekleniyor.

Samsung Galaxy A34, Mart ayında Hindistan’da Rs fiyat etiketi ile piyasaya sürülen Galaxy A33’ün yerini alacak gibi görünüyor. 6 GB + 128 GB depolama varyantı için 28.499. 90 Hz yenileme hızına ve sekiz çekirdekli Exynos 1280 SoC’ye sahip 6,4 inç full-HD+ Süper AMOLED ekrana ve 8 GB’a kadar RAM’e sahiptir. 48 megapiksel birincil sensör içeren dörtlü arka kamera kurulumu ve 25W hızlı şarjı destekleyen 5.000mAh pil, telefonun diğer önemli özellikleridir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

CES 2023 merkezimizde Gadgets 360 ile ilgili Tüketici Elektroniği Şovundan en son haberleri alın.genel-8