Amazon'da Henry Cavill'in Yeni Rüya Gösterisi Bir Warhammer 40K Serisi Olabilir başlıklı makale için resim

resim: Teo Wargo (Getty Resimleri)

Henry Cavill’in kesinlikle bir yükselişi vardı.aşağı-ve-yukarı-ve-Aman Tanrım birkaç ay ama önceki Süpermen ve eski olmak üzere Cadı yıldızı başka bir rüya rolü üstlenmek üzere olabilir: dünyanın bir dizi uyarlamasında başrol Savaş Çekici 40.000.

Hollywood Muhabiri Amazon’un Games Workshop’un son derece popüler bilimkurgu savaş oyununun haklarını almak için bir anlaşmaya vardığına dair bir haber var ve hiçbir yazar veya dizi sorumlusu eklenmemiş olsa da, Cavill’in dizinin başrolünü ve yönetici yapımcılığını üstleneceği iddia ediliyor.

Savaş Çekici 40.0001987’de başlayan 41. milenyumun uzak geleceğinde, sürekli savaşla parçalanmış bir galakside geçiyor. İnsan İmparatorluğu—bin yıllık bir Tanrı-İmparatorun çürüyen bedeni tarafından yönetilen ve Uzay Denizcilerinin genetik olarak geliştirilmiş, güç zırhı yüklü bölümleri tarafından savunulan teolojik bir otokrasi—aKaos’un yozlaşmış güçlerinden Tau İmparatorluğu’nun mech-pilot hegemonyasına ve kalabalık Tyranid kovanlarına kadar dünyalarını ve insanlarını bir dizi uzaylı ve şeytani tehdide karşı koruma girişimleri. Bu, “grimdark” terimini aşırı kan, aksiyon ve birinin omuzlarına sığdırabileceğiniz çok sayıda çiviye olan sevgisinden dolayı ortaya çıkaran bir dünya.

Cavill açıkladı çoğu zaman işte o açık bir hayran ayarın ve masa oyunu kendisikendi ordusunu boyuyor Adeptus Custodes’in-İmparatorluk İmparatorunun altın kaplamalı kişisel muhafızları. Bu aynı zamanda bir proje için planları ilk defa duymuyoruz. Savaş Çekici 40.000 TV şovu: Games Workshop’un kendisi olduğunu daha önce duyurdu planlıyor bir dizi geliştirmek şirketin “Kara Kitaplık” kurgu dizisinden bir karakter olan İmparatorluk Engizisyoncusu Gregor Eisenhorn etrafında kim avlar Imperium’a karşı uzaylı ve şeytani tehditler, ancak bu muhtemelen çalışmalarda farklı bir fikir.

Size Amazon ve Henry Cavill’in planlarından daha fazlasını getireceğiz. Savaş Çekici 40.000 onları öğrendiğimizde ve öğrendiğimizde.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve hakkında bilmeniz gereken her şey ejderha evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7