Blizzard’ın Overwatch 2 Kış Harikalar Diyarı görünümleri, çok oyunculu oyunun tatil etkinliği için sunulan ücretsiz ödüller, geçmiş tekliflere kıyasla biraz cimri hissettirdiğinden, biraz soğuk bir resepsiyona ulaştı. Geliştiriciler, Overwatch 2 Cadılar Bayramı etkinliğine yönelik eleştirilerin ardından mevcut ödülleri artırdılar, ancak birçok hayran, ilk oyunun cömert ödüllerine kıyasla hala soğukta kaldıklarını söylüyor.

Tek ücretsiz Overwatch 2 Cadılar Bayramı etkinlik görünümü Twitch ganimetlerinden gelse de, yeni etkinlik Mei’s Snowball Offensive, Yeti Hunt ve Freezethaw Elimination gibi bazı etkinlik modlarını oynadığınız için yeni bir Brigitte Ice Queen görünümü ödüllendiriyor. Ayrıca Twitch ödüllerinden bir zafer pozu ve efsanevi D.Va görünümü elde edebileceksiniz, ancak bunlar bazılarının zaten sahip olabileceği eski ödüller. Bu güzel bir teklif, ancak orijinal Overwatch’daki geçmiş etkinlikler sırasında oyuncuların elde ettikleriyle karşılaştırıldığında hala sönük kalıyor.

Overwatch 2’nin oynaması ücretsiz geçişiyle yeni oynamaya başlayanlarınız için, geçmiş Overwatch etkinliklerinde geleneksel olarak, etkinliklerin devam ettiği üç haftanın her birinde yeterince oyun oynayarak kazanılan, destansı veya efsanevi nadirlikte üç ücretsiz görünüm dağıtıldı. Bu, elbette, aktif oyuncuların ödeme yapmak yerine oynayarak istedikleri yeni görünümlerin çoğunu oldukça tutarlı bir şekilde açmalarına izin veren eski ganimet kutusu ve kredi sistemine ek olarak.

Taraftarlar yanıt veriyor duyuru Twitter’da, yeni oyun modlarının sunulmadığı ve oyun içinde ücretsiz olarak kazanılacak tek bir destansı dış görünümün sunulduğu etkinliği “çok yetersiz” olarak adlandırın. Bu arada Overwatch Reddit’te bir konu, ağıt yakıyor Diğer görünümlerden bazılarını satın almak için çok az miktarda Overwatch Coin’den fazlasını öğütememe “anlamsız hissettirdiği için oynamak istememe bile neden oluyor.”

İlk Overwatch’ı pek fazla oynamadığım zamanlarda bile, birkaç oyunu ücretsiz promo dış görünümleri için almak amacıyla hemen hemen her sezonluk etkinlikte güvenilir bir şekilde oturum açtım. Şu anda hala aktif olarak yeni Overwatch 2 kahramanı Ramattra’nın zirvesinde oynuyor olsam da, aksi takdirde bu oldukça sınırlı ödüllere dayanarak oturum açmaya ne kadar cazip gelirdim bilmiyorum.

Blizzard, yakın tarihli bir güncelleme sayesinde artık daha hızlı düzeltme yapabildiğini söylediği için, Overwatch 2 sezon 2 denge değişiklikleri, mevcut en büyük performans gösterenlerinden bazıları için yolda, Doomfist ve Roadhog da görüş alanlarındakiler arasında. Kare hızınızı ve performansınızı en üst düzeye çıkarmak için en iyi Overwatch 2 ayarlarına yönelik kılavuzumuzun yanı sıra, bunun nasıl değiştiğini görmek için gözlerinizi Overwatch 2 seviye listemizde tutun.

oyun-2