Mega Man’in çeşitli Legacy Koleksiyonları, klasik serileri Mega Man X Legacy Collection gibi modern donanımlarda çok daha erişilebilir hale getirdi. Yılın başlarında, Mega Man Battle Network’ün Game Boy Advance oyunlarını mevcut donanıma getirerek kendi Legacy Koleksiyonunu aldığı ortaya çıktı.

Birkaç ay önce, örneğin PlayStation Network gibi yerlere savaş ve ticaret getiren Koleksiyon için çevrimiçi işlevsellik onaylandı. Ancak bugünün erken saatlerinde, şimdi detaylandıracağımız yaklaşan koleksiyon için daha fazla bilgi açıklandı.

Öncelikle, bugün erken saatlerde aşağıdan izleyebileceğiniz yeni bir fragman yayınlandı.

İkincisi, derlemenin her iki bölümü için ön siparişler mevcuttur. İkisini birlikte 59,99$ fiyat etiketiyle satın alabilirsin ve her bir parça ayrı ayrı 14 Nisan’da 39,99$’a satın alınabilir. Koleksiyon için ön sipariş vermek, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı benzersiz özellikler getirir:

    • Her koleksiyonun menüsünde özelleştirilebilir PET (Legacy Collection için Hub Stili ve Legacy Collection 2 için Dark MegaMan)
    • Diziden dört yeni özel müzik aranjmanı Galeri’de
  • Ayrıca Geliştiriciden Not: 1. ve 2. Ciltler ayrı ayrı ön sipariş verilemez.

Üçüncüsü, Japonya’daki özel etkinliklerden on beş sınırlı süreli promosyon Savaş Çipi oyun içinde bulunabilecek ve takas edilebilecek. Ayrıca Capcom, Mega Man NT Warrior anime serisinin ilk iki sezonunu yayınlayacak. Twitch’te ve onları yükle YouTube’a 2023’ün başlarında. Son olarak, daha küçük bir ayrıntı olarak, her iki Koleksiyonun çevrimiçi özellikleri de Özel Savaşlar için şifreler içerecek ve böylece Dereceli merdiveni dışında sıradan maçlarda arkadaşlarınızla savaşmanıza olanak tanıyacak.

Mega Man Battle Network Legacy Collection 1 ve 2 hakkında daha fazla bilgi çıktıkça güncellemeye devam edeceğiz. Mega Man Battle Network Legacy Collection 1 ve 2, 14 Nisan 2023’te Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC’de yayınlanacak.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17