Oyun monitörünüzü birinci sınıfa, zirveye, zirveye yükseltmenizin zamanı geldi. acme veya oyun monitörleri. Gülünç derecede geniş, kavisli bir oyun monitörüne ihtiyacınız var. Samsung Odyssey G9’daki bu anlaşma bahaneniz. Bu 49 inçlik devi bugün sadece 900 $’a, normal fiyatı olan 1.500 $’dan tam 600 $’a alabilirsiniz. Bunun gibi oyun monitörü fırsatları, 15 Aralık’ta sona erecek olan Samsung Discover Etkinliği’nin bir parçası olduğundan, bu inanılmaz fırsatı yakalamak için son şansınız.

Neden 49 inç Samsung Odyssey G9 oyun monitörünü satın almalısınız?

Samsung Odyssey G9 inanılmaz bir ekran. Önce odadaki file hitap etmek için: çok büyük. Sizi sıcak bir kucaklama gibi saran ultra geniş bir monitör. Uçtan uca yaklaşık 45 inç uzunluğunda, daha makul bir yükseklik olan 14 inç. Çerçeveler oldukça küçüktür, bu yüzden çoğu saf ekrandır. Tabii ki devasa bir ekran, onu destekleyecek donanım olmadan işe yaramaz ve Odyssey bunu yapıyor. Başlangıç ​​olarak bu bir QLED ekrandır, böylece inanılmaz bir renk gamı ​​ve hoş bir kontrast elde edersiniz. Maksimum 5120 x 1440 çözünürlüğü destekler, bu nedenle 4K dışındaki her şey inanılmaz görünür. Yenileme hızı da 240 Hz’e kadar çıkabilir, böylece oyunlarınızda yırtılma olmadan akıcı hareketler olur. Üstüne üstlük, 1 ms tepki süresi vardır, bu, parmaklarınızın ekrana hızlı tepki vermesini istiyorsanız bir zorunluluktur.

Devasa kavisli oyun monitörleri, oyunun içine dalmak için harikadır — kelimenin tam anlamıyla oyununuz tarafından kuşatılacaksınız. Uçuş simülatörleri ve büyük, açık dünya oyunları gibi şeyler sizi içine çekecek. Elbette oyunlar için 49 inçlik alanın tamamını kullanmak zorunda değilsiniz. G9 Odyssey, resim-resim modunu destekler, böylece monitörü temelde birkaç küçük monitöre bölebilirsiniz. Oynarken çoklu görev yapmayı seviyorsanız, bu sizin için harika bir seçenek.

Bu gülünç derecede büyük oyun monitörü, fantezi oyun donanımınızın tepesinde şatafatlı bir yay olmaya hazır. Makul bir şekilde uygun fiyatlı hale getiren çılgın bir fiyat indirimi varken yakalayın. Samsung Discover etkinliği devam ederken, bu ekranı normal fiyatından 600 $ indirimle yalnızca 900 $’a alabilirsiniz. Gözden kaçmasına izin vermeyin – bu Samsung fırsatları 15 Aralık’ta sona eriyor!
genel-19