PowerColor’s & Sapphire’ın yaklaşmakta olan Radeon RX 7900 XTX Red Devil & Nitro+ özel tasarımları biraz daha resmedildi.

Red Devil ve Nitro+ Grafik Kartları ile PowerColor ve Sapphire İçin Hazır Güçlü Radeon RX 7900 XTX Özel Tasarımlar

PowerColor Radeon RX 7900 XTX Red Devil ile başlayarak, zaten tüm kartı görmemiz gerekiyor ama güzel kareler alıyoruz AIB tarafından (gerçek resimler ve render değil). Arka plaka ana odak noktası olacak ve bir Şeytan için muhteşem görünüyor. Üçgen desen, RGB aydınlatmalı logo ile birlikte kartta olağanüstü görünüyor.

PowerColor Radeon RX 7900 Red Devil serisi grafik kartı, dört yuvalı bir tasarıma (3,5 veya 3,8 yuvalı) sahiptir ve her biri 9 fan kanadına sahip üçlü fanlar ve aşağıdaki özelliklere sahip bir alüminyum muhafaza kapağı içeren yepyeni bir muhafaza tasarımına sahiptir: parlak kırmızı RGB vurgularıyla agresif bir estetik. Kart, üçlü 8 pimli konektör arayüzü ile güçlendirilecek özel bir PCB tasarımına sahip olacak. PowerColor ayrıca üçlü fan tasarımına sahip, ancak daha standart bir çift 8 pimli konektör düzenine sahip standart Hellhound serisi Radeon RX 7900 grafik kartlarını da tanıttı.

Sapphire Radeon RX 7900 XTX Nitro+’ya geçtiğimizde, AIB tarafından dalga geçildikten sonra kartı tam haliyle görüyoruz. Nitro+, arka plakaları çok anımsattığı için Gigabyte AERO tasarımından ilham alıyor gibi görünüyor, ancak bunun yanı sıra, metalik gümüş kaplamalı, üçlü fanlı bir tasarıma sahip tamamen kapalı bir muhafaza ile kart çok kaliteli görünüyor ve geliyor. üç yuvalı bir form faktörü.

Çeşitli AMD Radeon RX 7900 XTX özel modellerinin şu ana kadar biçim faktörü ve güç girişi açısından karşılaştırması aşağıdadır:

  • AMD Referans Modeli = 2,5 Yuva (2x 8-Pin)
  • ASUS TUF Oyun = 3.63 Yuva (3x 8-Pin)
  • Safir Buhar-X = ~3-Yuva (3x 8-Pin)
  • Safir Nitro+ = 3-Yuva (3x 8-Pin)
  • PowerColor Kırmızı Şeytan = >3 Yuvalı (3x 8 Pimli)
  • PowerColor Cehennem Tazısı = ~3-Yuva (3x 8-Pin)
  • ASRock Aqua OC WB = 2 Yuva (3x 8 Pimli)
  • ASRock Taichi Oyun = 3 Yuva (3x 8-Pin)
  • ASRock Fantom Oyun = ~3-Yuva (3x 8-Pin)
  • XFX MERC OC 310 = 3-Yuva (3x 8-Pin)

Sızdırılan fotoğraflar Video kartı Nitro+ varyantında yer alan çift taraflı RGB LED vurgu şeridine daha iyi bir göz atmamızı sağlar. Her zaman olduğu gibi Sapphire, GPU, VRAM ve VRM’leri kapsayan üst düzey bir alüminyum ısı bloğu ile soğutmayı bir sonraki seviyeye taşıyor ve ayrıca alüminyum kanatçıklara sahip ve PCB üzerinde duran ek bir ısı emici destek dirseği var. Kart, önyükleme için üçlü 8 pimli konektörlere sahiptir ve RGB Accent LED’leri, Sapphire TRIXX paketi aracılığıyla kontrol edilebilir. Bunlar ve diğer çeşitli özel Radeon RX 7900 XTX grafik kartları hakkında gelecek hafta daha fazla bilgi bekleyin.

Haber kaynağı: Video kartı

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17