Akıllı ev donanımı endüstrisini son birkaç aydır (hatta bundan daha uzun süredir) takip ediyorsanız, dünyanın en popüler akıllı hoparlörlerinin ve akıllı ekranlarının uyum içinde ne kadar alçalabileceğini merak ediyor olabilirsiniz. doldurma çabası tüm Bu yıl Noel çoraplarınız.

2021’de piyasaya sürülen Nest Hub için belirsizlik dansı, Kara Cuma ve Siber Pazartesi 2022’den sonra bile devam ediyor, çünkü Walmart şu anda pazarlık avcılarının “tebeşir” veya “odun kömürü” seçimleri için 39 ABD Doları (yalnızca çevrimiçi) kadar az harcama yapmasına izin veriyor. 7 inç dokunmatik ekrana sahip, Google Asistan destekli akıllı ev cihazı.

Bu, zaten önemli bir indirim sağlayan 99,99 $’lık liste fiyatından daha düşük ve bu olağanüstü “tatil fırsatına” daha fazla değer katmak için Walmart ayrıca hiçbir ekstra ücret ödemeden bir Wiz Smart Wi-Fi Bağlantılı LED ampul sunuyor.
Özel paket tanıdık geliyorsa, bunun nedeni muhtemelen aynı perakendecinin uzatılmış Kara Cuma fantezisi sırasında çok benzer bir satışı 49$’lık biraz daha yüksek bir kombine fiyatla gerçekleştirmesidir. 50 dolar civarı da ne kadar Google’ın kendisi ve Best Buy gibi perakendeciler, bu yazının yazıldığı sırada yalnızca en son Nest Hub sürümü için ücret alıyorlardı; Yapabilmek.
Biz bunu yazarken “dünden beri” görünüşe göre 1.000’den fazla birim satıldığından ve ikinci nesil Nest Hub’ın her zamankinden daha düşük fiyatına göre çok özellikli ve kullanışlı göründüğünden, sarf malzemeleri uzun süre dayanmayabilir. Kısıtlı bir bütçeyle sağlam bir yılbaşı hediyesi fikrine ihtiyaç duyan herhangi bir gerçek Google hayranı tarafından göz ardı edildi.

Daha sonra Nest Hub olarak yeniden adlandırılan OG Google Home Hub’dan yaklaşık iki buçuk yıl sonra piyasaya sürülen bu kötü çocuk, 2023’ün başlarında bir noktada doğrudan bir devam filmi alabilir veya almayabilir. Her iki durumda da, becerileri kesinlikle etkileyici olmaya devam ediyor ( müzik akışından video akışına, haber ve hava durumu bilgileri dağıtımına, zamanlayıcılar ve alarmların yanı sıra akıllı ev kontrollerine kadar her şey dahil, her bir görev, uygulama ve kullanım durumu parmaklarınızın ucunda veya basit bir sesli komutla uzak.telefon-1