İki şanslı kişiye birer milyon dolar ödül verecek benzersiz bir yapboz olan 2 Milyon Dolarlık Yapboz, şu ana kadarki en düşük fiyatıyla satışta. Bu 500 parçalı QR kodlu yapbozu 8 Aralık’a kadar yalnızca 15$’a satın alabilirsiniz. Evet, bir QR kodunu bir araya getiriyorsunuz ve ardından bunu akıllı telefonunuzla tarıyorsunuz. Bu akıllı ve ilginç yapboz/oyun, bu tatilde harika bir hediye olabilir.

Pek çok kişinin 500 parçayı bir araya getirdikten sonra bu bulmacayı çerçevelemek istemesi pek olası olmasa da – elbette bir milyon dolar kazanmazsanız – bu, bir öğleden sonrayı geçirmek için eğlenceli bir yol sunuyor. Ayrıca, yapbozlar zihninizi keskin tutmak için iyidir.

Tabii ki, büyük kazanma şansı son derece düşük, çünkü yapboz hayranlarının büyük çoğunluğu bulmacanın maliyetinin yalnızca bir kısmını geri alacak. Ödülünüzü kullanmak için 18 yaşından büyük olmanız gerektiğini unutmayın.

Editörün Notu: Makale 6 Aralık 2022’de güncellendi

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1