Yeni bir Halo Infinite Forge haritası, “Zor Ölüm bir Noel filmi mi?” Microsoft ve 343 Industries bilimkurgu FPS oyununda Nakatomi Plaza gökdeleninin çarpıcı bir canlandırmasıyla münazara yapın. Aynen öyle, 1988 klasiğinde John McClane’in Hans Gruber’ı alt ettiği ünlü salonlarda yüksek oktanlı Halo aksiyonunda artık arkadaşlarınızla kapışabilirsiniz.

Halo Infinite Forge haritası ‘Faux Plaza’, bunun Halo Infinite’de inşa ettikleri ilk Forge haritası olduğunu söyleyen Bearskopff tarafından oluşturuldu. Filmin ana bölümü sırasında rehinelerin tutulduğu ana plaza alanı etrafında toplanan oldukça gösterişli bir çaba. Harita, fıskiye bahçelerine güzel bir bakış sunarken, servis merdivenleri üst kata kolay erişim sağlar.

Televizyonda akşam yemeğinin nasıl bir his olduğunu merak ettiyseniz, asansör boşluğuna çıkıp havalandırma deliklerini bile keşfedebilirsiniz. Belki de Spartalılar kapalı alanlara alışıktır. Genel olarak, filmden görünümü ve boyutları yakalama konusunda harika bir iş çıkaran inanılmaz bir canlandırma – tek eksik, “Artık bir Needler’ım var. Ho, ho, ho.”

Aşağıdan ‘Faux Plaza’ fragmanını izleyebilirsiniz, ardından filmden ikonik anların yeniden canlandırmalarını gösteren bazı karşılaştırma çekimleri ve hareket halindeki haritanın bazı oynanışlarını izleyebilirsiniz.

Halo Infinite ‘Faux Plaza’ şu adreste bulunabilir: Halo Ara Nokta (sayesinde Rebs Oyun). Bearskopff, ek bir tane bile yarattı. mod herkesin en sevdiği NYPD kahramanı ve özenti kovboyun kahramanlıklarını yeniden canlandırmanıza yardımcı olmak için tasarlandı. Yippee ki-yay, Usta Şefler.

Bu, sizi çok oyunculu oyuna ilk kez atlamak için cezbediyorsa, oyun PC’nizin nasıl biriktiğini görmek için Halo Infinite sistem gereksinimlerine göz atın. Peach’s Castle’ın Halo Infinite Forge Mario 64 haritası da ilginizi çekebilir. Aksi takdirde, harekâtla uğraşıyorsanız Halo Infinite patronlarına veya biraz rekabetçi çok oyunculu oyunlardan hoşlanıyorsanız Halo Infinite sıralamalarının nasıl çalıştığına ilişkin kılavuzumuza bir göz atın.

oyun-2