Akıllı saatler ve diğer giyilebilir cihazlar çekici, ancak hepsinin önemli bir dezavantajı var: pil ömrü. Yoksa yokluğu mu demeliyiz. İyi özelliklere sahip olmak istiyorsanız, uzun ömürlülüğü feda etmeniz temel fiziktir.

Bununla birlikte, tüm akıllı saatler eşit yaratılmamıştır. Fizik ayrıca bize ihtiyacımız olan tüm enerjinin ışık şeklinde Dünya’ya düştüğünü bildirir. Tamam, gücün tamamı olmayabilir ama kudretli güneşimiz neredeyse her şeye güç sağlayabilir.

Ama konuya gelelim! Best Buy şu anda güneşin gücünü kullanabilen türünün tek örneği bir Garmin kol saati satıyor. Garmin Fenix ​​6S Pro Solar, Power Glass adı verilen solar şarj merceğine sahip üst düzey bir fitness aletidir. Ve şimdi sınırlı bir süre için orijinal fiyatının yarısı!

Üreticiye göre, bu lens zaten etkileyici olan 9 günlük pil ömrüne iki güne kadar daha uzun ömür katabilir. Günde sadece üç saatinizi dışarıda geçirmeniz yeterli. Fnix 6S Pro Solar da tek numara bir midilli değil. Bu bileklik temassız Garmin Pay ödemelerini alır, dahili bir GPS’e (GLONASS ve Galileo ile), akıllı bildirimlere, VO2max takibi gibi bir dizi fitness özelliğine ve çok daha fazlasına sahiptir.

Ucuz değil ama mevcut Best Buy anlaşması sayesinde inanılmaz bir 400$ tasarruf edebilirsiniz. 30 mm paslanmaz çelik model, sınırlı bir süre için 399$’dan satışta. Ayrıca bizim kontrol etmelisiniz En iyi Android akıllı saatler, farklı bir şey istiyorsanız seçin.telefon-1