merak ediyor musun Callisto Protokolünde envanter alanı nasıl artırılır? Canavarların istila ettiği uzay hapishanesindeki hemen hemen her şeyi topladıysanız, büyük olasılıkla depolama alanınızı hızla tüketmişsinizdir ve başka hiçbir şey alamazsınız çünkü başlangıçta aynı anda altı öğeyle sınırlısınız. . Eşya yönetimi, hayatta kalmanız için hayati önem taşır, sanki sadece bir avuç satılabilir hurdanız varmış gibi, özellikle kötü yaraları iyileştirmek için silahlarınız veya sağlık kitleriniz için daha fazla mermiye yeriniz olmayacak.

Enerji dönüştürücüler, kod çözücüler ve hatta Callisto Protokolü silah şemaları gibi yakın zamanda edindiğiniz önemsiz şeyleri satmak için son yeniden biçimlendiriciye geri dönmekten kendinizi kurtarmak için bir envanter yükseltmesi hayati önem taşır. İyi haber şu ki, The Callisto Protocol’de envanter alanınızı artırabilirsiniz, ancak en iyi korku oyunlarından biri için bu yarışmacıda o noktaya gelmeniz biraz zaman alıyor. Envanter boyutunu artırmak ve bunun sonucunda en iyi Callisto Protocol yükseltmeleri için daha fazla kredi kazanmak hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Callisto Protokolü envanter boyutu nasıl artırılır?

İyi haber, envanterinizi yükseltebilmeniz olsa da, kötü haber şu ki, komut dosyası yazılıyor ve bunu bir süre yapamazsınız. Kampanya sırasında Lost adlı bir bölüme ulaşacaksınız. Oyunun, uzay giysinize bir yükseltme elde ettiğiniz bu bölümünün ortasında, bu, öğeleri depolamak için daha fazla alana sahip olduğunuz zamandır.

Ne yazık ki, bu, mevcut envanter yuvalarınıza yalnızca bir avuç segment ekleyecek – altıdan 12’ye ikiye katlayarak – bu nedenle, ek Callisto Protokolü kredisi için önemsiz öğeleri satmak için ara sıra geri adım atmanız gerekecek.

Bu yılın en iyi PC oyunlarından biri için yarışmacı olan The Callisto Protocol için envanter boyutu yükseltmesini aldıktan sonra, oldukça spesifik başka sorularınız olduğundan oldukça eminiz. Öyleyse, Callisto Protocol’ün ne kadar uzun olduğu ve Callisto Protocol new game plus olup olmadığı gibi aradığınız cevapların yanı sıra uzay oyununun hem iki başlı patronu hem de son patronu için bazı patron ipuçları olabilir. . Oh, ve mahsur kalan işçiyi nasıl kurtaracağınızı merak ediyorsanız, artık merak edemezsiniz.oyun-2