Görünüşe göre Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Xbox Game Pass’e geliyor olabilir. Resmi bir duyuru ile teyit edilmemiş olsa da, resmi Game Pass Twitter hesabı kesinlikle bunu ima ediyor gibi görünüyor. Başlangıçta, XBOX GAME PASS’i heceleyen bulmaca içeren bir tweet de gönderildi. Daha sonra, farklı bir şeyi heceleyen başka bir tweet gönderildi.

İlk bulmacayı herkes çözebilirken, ikincisi kafa karıştırıcıydı. İnsanlar ne olabileceğini merak ettiler. Ancak, neyse ki bazıları Tweet’in yorumlarında bunu anladı. Ve bir kullanıcının belirttiği gibi LEGO STAR WARS’dı.

Lego Star Wars olduğu resmi olarak onaylanmasa da, resmi Game Pass hesabındaki ipuçları her şeyi söylüyor. Ve oyun olumlu eleştiriler aldığına göre bunun The Skywalker Saga olma ihtimali yüksek. Ayrıca serideki diğer oyunlar da daha önce Game Pass hizmetine eklenmişti. Yani bu oyunun da yakında ekleneceğinden çok az şüphe var.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Game Pass için ne zaman duyurulacak?

Game Pass’e eklenen Lego Star Wars: The Skywalker Saga’nın The Game Awards sırasında duyurulacağını tahmin ediyoruz. Etkinlik, Xbox Game Pass için harika bir yol gibi görünüyor ve oyun bazı önemli noktalara sahip olacak ve dünyanın her yerinden oyuncular yayını izlemek için bağlanacaklar.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga’nın ana karakterleri

Lego Star Wars: The Skywalker Saga, ünlü bilim kurgu serisinin dokuz filminin tamamına dayanmaktadır. Serinin diğer filmlerinden ve TV şovlarından içerikler de daha sonra DLC olarak eklendi. Bu oyunda Naboo, Tatooine, Hoth, Starkiller Base ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok gezegen ve uydu keşfedilebilir. Oyun ayrıca oyuncuların kullanması için 300’den fazla karaktere sahiptir. Bu tür bir içerikle oyun, Xbox Game Pass’e harika bir katkı sağlayacaktır. Ancak yine de resmi bir açıklama beklememiz gerekecek.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!

oyun-5