NextPit varış takviminin ilk kapısının arkasında, kazanılacak 329 avro değerinde bir güneş paneli var. Katılım çok basittir – nasıl çalıştığını makalenin sonunda okuyabilirsiniz.

Elektriği kendiniz üretin: elektrik santrallerine ve aksesuarlarına olan talep daha önce hiç bu yılki kadar yüksek olmamıştı. Tanınmış Jackery şirketi, NextPit varış takvimimizi açar ve SolarSaga 100W güneş modülünü piyango potasına atar.

Güneş paneli SolarSaga 100, Jackery

Jackery’nin SolarSaga 100 güneş paneli, 100 watt’lık bir tepe çıkışı sunar. / © NextPit

Jackery SolarSaga 100W ne yapabilir?

NextPit iş arkadaşımız Stefan, son iki yılda elektrik santralleri ve aksesuarlarında gerçek bir uzman haline geldi. Stefan bu yıl Jackery solar jeneratörü 500’ü test ederken SolarSaga paneline dahil oldu.

Bu yıl Mayıs ayında yapılan NextPit testinde SolarSaga 100W, Mayıs güneşinde 74 watt’a kadar saygın bir şarj gücü elde etti. Bu şimdi Aralık ayında ne kadar iyi çalışıyor? Ne yazık ki, bunu size şu anda söyleyemem – ancak kazanan, güneş gökyüzünde çok alçalmışken bile bize deneyimlerini anlatırsa çok güzel olur.

Jackery güç jeneratörü 500

SolarSaga 100W üzerindeki bir fermuarın arkasında iki adet USB bağlantı noktası bulacaksınız. / © NextPit

SolarSaga 100W panel ile bir sonraki kamp tatilinizde balkonda veya yolda kesinlikle kendi elektriğinizi üreteceksiniz. Panel 4,7 kilogram ağırlığında ve 61’e 54 santimetreye kadar katlanabiliyor. Ardından, örneğin elektriği depolamak için SolarSaga 100W’yi Jackery Explorer 500’e bağlamak için özel bir kablo kullanırsınız.

Jackery SolarSaga 100W için tavsiye edilen satış fiyatı 329 Euro. Yine de kendinize uygun bir elektrik santrali kazanmak istiyorsanız kesinlikle Aralık ayında her gün NextPit’i ziyaret etmelisiniz. Buna değecek!!

Nasıl katılırım?

NextPit varış takvimine katılım çok basittir. Tek yapmanız gereken bu makalenin altına mümkün olduğu kadar özgün bir şekilde bu fiyata neden ihtiyacınız olduğunu belirten bir yorum yazmak. Bunu yapmak için 31 Aralık 2022 23:59’a kadar vaktiniz var. Aksi takdirde NextPit Katılım Koşulları geçerlidir.

Daha fazla ödül kazanmak ister misin? Aralık ayında her gün, NextPit bu yazıda arkasında harika bir ödülün gizlendiği bir kapı açıyor. Burada zaten açık olan tüm kapıları bulacaksınız. Aynısı burada da geçerli: 31 Aralık 2022’ye kadar katılabilir ve kazanabilirsiniz.genel-27