Kalemi olan bir telefon istiyorsanız, Samsung’a büyük bir yük bindirip S22 Ultra’nın gelmesini beklemenize gerek yok. Bunu yapmanın daha akıllı ve uygun fiyatlı bir yolu var: orta sınıf bir Moto kulaklığı seçerek.

Motorola’nın Moto G serisi cihazları harika bir pazarlık ve şimdi, bu harika Amazon (kelime oyunu amaçlı) anlaşması sayesinde, Moto G akıllı telefonlarına yarı fiyatına sahip olabilirsiniz! Normalde, bu telefon size 399 $ geri koyardı, ancak şimdi sınırlı bir süre için bunun yarısı.

Bakalım bu paraya ne alıyorsunuz. 6,8 inçlik cihazda ipeksi pürüzsüzlükte 120Hz IPS LCD ekran, 8 GB RAM ve 5.000 mAh pil bulunur. Telefon aynı zamanda en son ve en büyük bağlantıyı da destekler; adından da anlaşılacağı gibi, tamamen 5G yeteneğine sahiptir.

8 megapiksel ultra geniş açılı sensöre sahip 48 megapiksel ana atıcı ve 2 megapiksel derinlik merceğinden oluşan üçlü bir arkaya bakan kamera sistemi var. Son olarak, Moto G Stylus 5G orta seviye koruyucu ayrıca kutuda 3,5 mm kulaklık jakı ve şarj cihazı ile birlikte gelir.

Model hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, tam Moto G Stylus incelemesi. Bu anlaşmanın ne kadar süreceğinden emin değiliz, bu nedenle Kara Cuma ve Siber Pazartesi günlerinde bir anlaşma yapma şansınızı kaçırdıysanız, şimdi bunu düzeltme zamanınız.

Ayrıca Oku:telefon-1